Rozkład zajęć treningowych Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola w roku szkolnym 2013/2014
Prezentujemy rozkład zajęć treningowych, który obowiązuje od dnia 9 września 2013 roku.
Rozkład zajęć dziewcząt i chłopców MOS Wola
w roku szkolnym 2013/2014
SEKCJA MĘSKA
KRZYSZTOF WÓJCIK – MŁODZIEŻOWCY II Liga
Poniedziałek 19:30 – 21:00 MOS
Wtorek 17:30 – 19:00 MOS
Środa 19,30 - 21,30 hala Koło
Czwartek 17,30 - 19,30 hala Koło
i o 19,45 siłownia Crosshouse
Piątek 19:30 – 21:00 MOS
Sobota 17:00 – 19:00 MOS
KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY – ‘96/95
Poniedziałek 18:00 – 19:30 MOS
Wtorek 19:00 – 21:00 MOS
Środa 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy
Czwartek 19:00 – 21:00 MOS
Sobota 10:30 – 12:30 MOS
KONRAD COP – KADECI rocznik ‘98
Środa 19:00 – 21:00 MOS
Sobota 12:30 –14:30 MOS
oraz dodatkowo zajęcia w ramach programu SOS w G 48 Deotymy
PIOTR NAJMOWICZ – KADECI rocznik ’97
Wtorek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy
Czwartek 19:00 – 21:00 MOS/III LO
Piątek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy
Sobota 14:30 – 16:30 MOS
MATEUSZ JAWORSKI – MŁODZICY I – ‘99
Wtorek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy
Czwartek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy
Piątek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy
oraz dodatkowo zajęcia w ramach programu SOS w G 48 Deotymy
KONRAD COP CHŁOPCY – MŁODZICY II ‘2000
Sobota 09:30 – 11:00 G 48 Deotymy
oraz dodatkowo zajęcia w ramach programu SOS w G 48 Deotymy
KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI – CHŁOPCY MINI – ‘2001
Poniedziałek 17:00 – 18:30 MOS/III LO
Czwartek 17:30 – 19:00 MOS/III LO
Piątek 17:30 – 19:00 MOS/III LO
TOMASZ KELLER – CHŁOPCY MINI – ’2002
Poniedziałek 15:00 – 16:30 MOS
Wtorek 17:00 – 18:30 MOS/III LO
Czwartek 15:00 – 16:30 MOS
PAWEŁ WASILEWSKI – CHŁOPCY MINI – ’2003 i młodsi
Poniedziałek 15:00 – 16:30 MOS
Środa 17:00 – 18:30 MOS/III LO
Czwartek 15:00 – 16:30 MOS
JOANNA WILIŃSKA – CHŁOPCY MINI – ’2003 i MŁODSI
Środa 14.40 – 16.15 SP 314
Piątek 14.40 – 16.15 SP 314
KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI
GRUPA SREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY STARSI
Środa 18:30 – 20:00 MOS/III LO
Piątek 19:00 – 20:30 MOS/III LO
KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI
GRUPA SREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY MŁODSI
Poniedziałek 18:30 – 20:00 MOS/III LO
Środa 16:30 – 18:00 G 48 Deotymy
SEKCJA ŻEŃSKA
ARTUR WÓJCIK – JUNIORKI – ‘96/95
Wtorek 18:30 – 20:00 MOS/III LO
Środa 17:00 –19:00 MOS
Piątek 18:00 – 19:30 MOS
Sobota 09:00 – 10:30 MOS
STANISŁAW LIZIŃCZYK – KADETKI I – ‘ 97
Poniedziałek 16:30 – 18:00 MOS
Wtorek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy
Czwartek 17:00 – 19:00 MOS
Piątek 16:30 – 18:00 G 48 Deotymy
JACEK BANASIK – KADETKI II – ‘ 98
Poniedziałek 18:00 – 19:30 G48 Deotymy
Środa 18:00 – 19:30 G48 Deotymy
Czwartek 18:00 – 19:30 G48 Deotymy
Sobota 09:30 – 11:00 G48 Deotymy
RADOSŁAW KRUKOWSKI – MŁODZICZKI – ‘1999/2000
Wtorek 14:30 – 16:00 MOS
Środa 16:30 – 18:00 G48 Deotymy
Piątek 15:00 – 16:30 MOS
Sobota 09:30 – 11:00 G48 Deotymy
JANUSZ PATRIAK – DZIEWCZĘTA MINI '2001
Wtorek 16:30 – 18:00 G48 Deotymy
Czwartek 16:30 – 18:00 G48 Deotymy
Piątek 16:30 – 18:00 G48 Deotymy
KRZYSZTOF MARUSZKIN – DZIEWCZĘTA MINI – ’2001 I MŁODSZE
Piątek 13.30 – 15.00 SP 316
Sobota 10.00 – 11.30 SP 316
ARTUR WÓJCIK – DZIEWCZĘTA MINI – ‘2002
Wtorek 16:00 – 17:30 MOS
Środa 15:00 – 16:30 MOS
Piątek 16:30 – 18:00 MOS
MAŁGORZATA GOGOŁEK – DZIEWCZĘTA MINI – ’2002 I MŁODSZE
Poniedziałek 15.00 – 16,30 SP 289
Środa 18,00 - 19,30 SP 289
Piątek 14.30 – 16.00 SP 289
RADOSŁAW KRUKOWSKI – DZIEWCZĘTA MINI –‘2003
Wtorek 16:00 – 17:30 MOS
Środa 15:00 – 16:30 MOS
Piątek 16:30 – 18:00 MOS
PIOTR TABOR -
GRUPA SREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA MŁODSZE
Środa 16:30 – 18:00 G48 Deotymy
Piątek 16:30 – 18:00 G48 Deotymy
PIOTR TABOR -
GRUPA SREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA STARSZE
Środa 18:00 – 19:30 G48 Deotymy
Piątek 18:00 – 19:30 G48 Deotymy
BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI
TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami poszczególnych grup.
Poniedziałek 18:30 – 19:30 MOS (KADETKI I)
Poniedziałek 19:30 – 21:00 MOS (JUNIORZY)
Wtorek 18:00 – 19:00 MOS (JUNIORKI)
Wtorek 19:00 – 20:00 MOS (II LIGA MŁODZIEŻOWCY)
Czwartek 18:15 – 19:00 MOS (JUNIORZY)