Rozkład zajęć treningowych w MOS Wola w roku szkolnym 2012/2013
Od poniedziałku, 17 września obowiązuje rozkład zajęć, który prezentujemy poniżej. Mamy nadzieję, że będzie to już ostateczny plan zajęć w MOS Wola.
ROZKŁAD ZAJĘĆ TRENINGOWYCH GRUP MOS WOLA
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
KRZYSZTOF FELCZAK – JUNIORZY – 94/95
Poniedziałek 18.00 - 19.30 MOS
Wtorek 19.00 - 21.00 MOS
Czwartek 19.00 – 21.00 MOS
Sobota 10.30 - 12.30 MOS
KRZYSZTOF WÓJCIK – II Liga
poniedziałek 19.00-21.00 WSM
środa 19.00-21.00 WSM
czwartek 18.30-20.00 WSM
piątek 19.30-21.00 MOS
sobota 17.00-19.00 MOS termin meczowy
PIOTR NAJMOWICZ – KADET I – ‘96
poniedziałek 19.30-21.00 MOS
środa 17.00-19.00 MOS
czwartek 19.30-21.00 III LO/MOS
sobota 12.30-14.30 MOS
KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI – KADET II – ‘97
wtorek 18.30-20.00 G 48 Deotymy
piątek 18.00-19.30 III LO/ MOS
sobota 14.30-16.30 MOS
KONRAD COP CHŁOPCY – Młodzik ‘98
wtorek 16.15-17.45 G 48 Deotymy
środa 16.15-17.45 G 48 Deotymy
piątek 16.15-17.45 G 48 Deotymy
MATEUSZ JAWORSKI -- Młodzik II ‘99
wtorek 16.15-17.45 G 48 Deotymy
czwartek 16.15-17.45 G 48 Deotymy
piątek 16.15-17.45 G 48 Deotymy
KONRAD COP CHŁOPCY MINI – ‘2000
poniedziałek 18.30-20.00 III LO/ MOS
środa 18.30-20.00 III LO/ MOS
piątek 18.00-19.30 MOS
KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI – CHŁOPCY MINI – ‘2001
poniedziałek 17.00-18.30 III LO/ MOS
czwartek 15.30-17.00 MOS
piątek 16.30-18.00 III LO/ MOS
PAWEŁ WASILEWSKI – CHŁOPCY MINI – ‘2002
poniedziałek 15.00-16.30 MOS
środa 17.00-18.30 III LO/ MOS
czwartek 15.30-17.00 MOS
ELŻBIETA LIZIŃCZYK - JUNIORKI – ‘95
poniedziałek 16.30 - 18.00 MOS
wtorek 17.00 - 18.30 III LO/ MOS
czwartek 17.00 - 19.00 MOS
sobota 10.00-12.00 G48 Deotymy
ARTUR WÓJCIK – KADETKI I – ‘96
wtorek 17.00-18.30 III LO/ MOS
środa 19.00- 21.00 MOS
piątek 16.30-18.00 MOS
sobota 9.00-10.30 MOS
STANISŁAW LIZIŃCZYK – KADETKI II –‘ 97
poniedziałek 17.00-18.30 G48 Deotymy
wtorek 17.00-19.00 MOS
czwartek 18.30-20.00 G48 Deotymy
sobota 10.00-12.00 G48 Deotymy
JACEK BANASIK – MŁODZICZKI – 98/99
wtorek 17.00-18.30 G48 Deotymy
czwartek 17.00-18.30 G48 Deotymy
piątek 17.00-18.30 G48 Deotymy
sobota 10.00-12.00 G48 Deotymy
RADOSŁAW KRUKOWSKI - DZIEWCZĘTA MINI – ‘2000
poniedziałek 15.00-16.30 MOS
wtorek 15.30-17.00 MOS
czwartek 16.45-18.15 III LO/ MOS
ARTUR WÓJCIK - DZIEWCZĘTA MINI – ’2001 i MŁODSZE
wtorek 15.30-17.00 MOS
środa 15.30-17.00 MOS
piątek 15.00-16.30 MOS
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RADOSŁAW KRUKOWSKI –
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA - CHŁOPCY 94-96
poniedziałek 17.00-18.30 G 48 Deotymy
środa 17.00-18.30 G 48 Deotymy
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA - CHŁOPCY 97-99
MATEUSZ JAWORSKI i PIOTR TABOR
wtorek 17.45-19.15 G 48 Deotymy
czwartek 17.45-19.00 G 48 Deotymy
PIOTR TABOR -
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 97-99
poniedziałek 17.00-18.30 G 48 Deotymy
Czwartek 16.30-17.45 G 48 Deotymy
PIOTR TABOR -
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA 94-96
poniedziałek 18.30-20.00 G 48 Deotymy
czwartek 19.00-20.15 G 48 Deotymy
BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI –
TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami poszczególnych grup.
poniedziałek 19.30-21.00 JUNIORZY
wtorek 18.00-19.30 KADETKI
wtorek 19.30-21.00 JUNIORKI
czwartek 18.15-19.00 JUNIORZY
czwartek 20.00-21.30 II LIGA