Aktualności

17.08.2008

Zakończenie zgrupowania treningowego w Stręgielku.

Ze zgrupowania treningowego w Stręgielku powrócili w sobotę juniorzy i kadeci MOS Wola. W sumie na dwóch kolejnych turnusach przebywało w ośrodku szkoleniowym na Mazurach ponad 100 młodych siatkarzy MOS Woila.

 • Pozdrowienia od siatkarzy MOS Wola ze Stręgielka
  Pozdrowienia od siatkarzy MOS Wola ze Stręgielka
 • Wycieczka kajakami po jeziorze Stręgiel
  Wycieczka kajakami po jeziorze Stręgiel
 • Postój w czasie wycieczki kajakowej
  Postój w czasie wycieczki kajakowej
 • Turniej wieczorny pod lasem przy reflektorach o Puchar Prezesa MOS Wola
  Turniej wieczorny pod lasem przy reflektorach o Puchar Prezesa MOS Wola
 • A po turnieju kiełbaski z grila.
  A po turnieju kiełbaski z grila.
 • bk
  bk
Ze zgrupowania treningowego w Stręgielku powrócili w sobotę juniorzy i kadeci MOS Wola. W sumie na dwóch kolejnych turnusach przebywało w ośrodku szkoleniowym na Mazurach ponad 100 młodych siatkarzy MOS Woila.

W okresie 20 lipca - 2 sierpnia trenowali chłopcy z roczników 1994, 95, 96, 97 i 98 pod kierunkiem trenerów Piotra Tabora, Mateusza Osakowicza , Pawła Wasilewskiego, Krzysztofa Wieczorka, Krzysztofa Zaniewskiego i Konrada Copa.

Na drugim turnusie w terminie 3 - 16 sierpnia trenowali juniorzy i dwie grupy kadetów, prowadzeni przez trenerów Krzysztofa Felczaka, Piotra Najmowicza, Krzysztofa Gałeckiego , Bartłomieja Kruszewskiego. Kadrę szkoleniową uzupełniał masażysta Łukasz Flak.

Przez tydzień razem z naszymi siatkarzami przebywali w Stręgielku goście z Nadrenii - Westfalii, 20-osobowa grupa siatkarek i siatkarzy z Everswinkel.

Siatkarze MOS Wola pracowali w Stręgielku przede wszystkim nad ogólnym rozwojem i nad techniką. Zajęcia odbywały się na siłowni, na boiskach ziemnych i trawiastych oraz w terenie. Urozmaiceniem były sporty wodne na jez. Stręgiel oraz wyjazdy na wycieczki do kwatery Hitlera w Gierłoży, do Mikołajek do parku Wodnego "Tropicana"oraz do Giżycka.

Na zakończenie turnusu odbył się przy świetle elektrycznym wieczorny turniej dziewięciu drużyn o Puchar Prezesa MOS Wola, Krzysztofa Zimnickiego, zakończony pieczeniem kiełbasek na grilu.

Po krótkiej przerwie w Warszawie nasi siatkarze wyjadą na kolejny obóz, do Mławy.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy