Aktualności

 • Kadr z filmu instruktażowego dla kadetów MOS Wola

  30.03.2020
  Kadr z filmu instruktażowego dla kadetów MOS Wola

  Trener Marcin Jackowicz wspólnie ze swoimi pociechami nagrywa krótkie filmiki dla swoich podopiecznych jak poprawnie ćwiczyć w trakcie epidemii. Po nagraniu przychodzi czas na rozmowę z zawodnikami o wykonanym treningu.

 • Wyzwanie zrealizowane

  30.03.2020
  Wyzwanie zrealizowane

  Zabawa w wyzwania trenerów i ich podopiecznych trwa. Zadaniu dały radę tym razem dziewczęta rocznika 2008. Czekamy na następne zadanie! Trójki dziewczęce- rocznik 2008

 • GRA Z KOSTKĄ. Sport - zabawa- rywalizacja

  30.03.2020
  GRA Z KOSTKĄ. Sport - zabawa- rywalizacja

  Czas predysponuje do spędzania czasu wolnego rodzinnie. Proponujemy grę planszową z elementami ćwiczeń dla całej rodziny.

 • Tęsknimy za siatkarskimi emocjami.

  29.03.2020
  Tęsknimy za siatkarskimi emocjami.

  Póki co możemy wspominać najwspanialsze akcje w wykonaniu najlepszych. NEVER GIVE UP - Legendary Volleyball Saves | Best of the Volleyball World 2017-2019

 • Gra planszowa.

  28.03.2020
  Gra planszowa.

  Na weekend propozycja dla najmłodszych siatkarek i siatkarzy - gra planszowa active. Taką gę możecie wydrukować lub zrobić samemu. Zadania mogą być podobne lub zmienione. Może ktoś pokusi się o zrobienie swojej gry o tematyce siatkarskiej a potem udostępni w linku w komentarzach?

 • #Poznajmysię tym razem z libero zespołu młodzików MOS Wola Danielem Gotowickim

  27.03.2020
  #Poznajmysię tym razem z libero zespołu młodzików MOS Wola Danielem Gotowickim

  Trwa nasza akcja #poznajmysię. Dwa razy w tygodniu publikujemy krótkie wywiady opisujące życie naszych siatkarek i siatkarzy. Dzisiaj możemy się więcej dowiedzieć o Danielu Gotowickim. Daniel obecnie gra w pierwszym zespole Młodzika na pozycji libero.

 • Komunikat w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

  26.03.2020
  Komunikat w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

  Komunikat skierowany do: rodziców, opiekunów i uczniów, związane z sytuacją epidemiologiczną

 • Najmłodsze Mosianki w akcji.

  26.03.2020
  Najmłodsze Mosianki w akcji.

  Super sobie radzą dziewczęta minisiatkówki "dwójki" w kwarantannowej sytuacji. Adoptują każdy skrawek mieszkania, przydomowego podwórka by ręce czuły piłkę a ciało giętkim było. Miniony czas mam nadzieję minął pod znakiem systematyczności w domowych treningach. Poza tym życie nabiera kolorów kiedy lekcje szkolne na odległość przeplatamy pasją siatkarską .

 • #poznajmysię

  25.03.2020
  #poznajmysię

  Czy tęsknicie za regularnymi treningami w hali? Mamy sygnały, że TAAAK! My trenerzy również tęsknimy za Wami. W tej koronawirusowej sytuacji zostają nam kontakty telefoniczne , poprzez portale społecznościowe. Musi być trudniej, by potem było lepiej. Rozpoczynamy więc akcję #poznajmysię. Dwa razy w tygodniu będziemy publikować krótkie artykuły opisujące nasze siatkarki i siatkarzy. Wasze ulubione, marzenia i co siedzi czasami w głowie. Na pierwszy ogień kat. młodziczka i młodzik.

 • Zmiana godzin pracy sekretariatu MOS nr 6

  24.03.2020
  Zmiana godzin pracy sekretariatu MOS nr 6

  Ważny komunikat Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 6 Do 10.04.2020 sekretariat MOS nr 6 czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.

 • Jaki jest pomysł Alicji na trening?

  24.03.2020
  Jaki jest pomysł Alicji na trening?

  Jest 11 ćwiczeń, proponujemy wybrać 4 i wykonać je w tabacie, czyli każde z ćwiczeń 20 sekund pracy, 10 sekund przerwy i tak 8 cykli, więc cały trening to tylko 4 minuty.

 • Kadetki MOS WOLA w codzinnym treningu.

  23.03.2020
  Kadetki MOS WOLA w codzinnym treningu.

  Prezentujemy dzisiaj Kadetki MOS WOLA, które systematycznie dzień w dzień meldują swojemu trenerowi wykonane rozpisanego treningu. Jesteście wzorem do naśladowania Brawo #SilnaWola. Czy Wy też tak macie?

 • Pierwszy dzień wiosny-Światowy Dzień Zespołu Downa.

  21.03.2020
  Pierwszy dzień wiosny-Światowy Dzień Zespołu Downa.

  Data nie jest przypadkowa – rozpoczynająca się wiosna przywodzi na myśl budzące się życie i narodziny ludzi niezwykłych. Data wiąże się również z istotą zaburzenia, które powoduje Zespół Downa, czyli trisomią 21 chromosomu. W tym roku trwa już trzecia odsłona ogólnopolskiej akcji edukacyjnej #ZespolKolorowychSkarpetek. Inicjatywa ma uświadomić Polakom, że osoby z zespołem Downa mają takie same potrzeby jak osoby pełnosprawne.

 • Wyzwanie weekendowe trenera Konrada Nassalskiego

  20.03.2020
  Wyzwanie weekendowe trenera Konrada Nassalskiego

  Weź udział w konkursie i wygraj nagrody. Dla trzech osób które osiągną najlepszy rezultat dyrektor Pan Paweł Wasilewski przewiduje koszulkę treningową.

 • HUBERT WAGNER – GENIUSZ, PROWOKATOR, LEGENDA

  20.03.2020
  HUBERT WAGNER – GENIUSZ, PROWOKATOR, LEGENDA

  W ramach edukacji sportowej przybliżamy dzisiaj sylwetkę Huberta Wagnera. Uosabiał w sobie cechy geniuszu, prowokatora i kata. W historii siatkówki na pewno zapisał się jako legenda. Miał zaledwie 32 lata, gdy został selekcjonerem reprezentacji Polski siatkarzy i poprowadził ją do największych sukcesów. Miał zaledwie 61 lat, gdy w Warszawie dopadł go zawał. 13 marca 2002 roku odszedł od nas legendarny trener Hubert Jerzy Wagner. Zapraszamy do artykułu oraz filmu z udziałem Huberta Wagnera.

 • Najlepsza ósemka w Polsce brzmi dumnie.

  20.03.2020
  Najlepsza ósemka w Polsce brzmi dumnie.

  O karierze, sukcesach i rodzinnej rywalizacji z Jakubem Buczkiem, przyjmującym siatkarskiej drużyny UMKS MOS Wola Warszawa rozmawia Marcin Kalicki.

 • #ZostańwDomu ale pamiętaj o treningu!!

  19.03.2020
  #ZostańwDomu ale pamiętaj o treningu!!

  Nasi młodzicy, mimo że nie mogą wspólnie trenować na hali, nie odpuszczają i trenują w domu!! Postanowili nagrać filmik tworząc dla wszystkich poradnik, pokazujący że dobry trening można również wykonać w domu.

 • Wyzwania dzień 3

  19.03.2020
  Wyzwania dzień 3

  Dzisiaj w wyzwaniu - dzień 3 - ćwiczenia przedstawi Ivan Zaytsev włoski siatkarz pochodzenia rosyjskiego, grający na pozycji przyjmującego i atakującego. Jak się uczyć to od najlepszych ! Przedstawiamy 4 ćwiczenia do wykonania w domu lub w ogrodzie - oczywiście w izolacji od tłumów dbając o nasze bezpieczeństwo. Do dzieła!

 • Juniorzy MOS WOLA w gotowości.

  18.03.2020
  Juniorzy MOS WOLA w gotowości.

  Jak spędza czas trener Konrad Cop i jego zespół? Patowa sytuacja eliminuje wspólny trening juniorów, ale droga, którą przebyli by zameldować się w Dębicy na Mistrzostwach Mazowsza nie może zostać zaprzepaszczona. Juniorzy pracują indywidualnie, trenerzy nie odpuszczają. Oni wiedzą, że trzeba być w "blokach startowych". Wywiad z trenerem Copem i kilka słów o bluearmy MOS WOLA.

 • #ZostańwDomu ale pamiętaj o aktywności fizycznej

  18.03.2020
  #ZostańwDomu ale pamiętaj o aktywności fizycznej

  Minisiakarki i Minisiatkarze MOS Wola jako pierwsi pokazali jak aktywnie spędzać czas w domach. Trenerzy wysłali swoim podopiecznym szczegółowe plany treningowe i na zdjęciach widzimy, że są one sumiennie wykonywane. Brawo dla Was i czekamy na kolejne zdjęcia z ćwiczeń domowych!!

 • Wyzwanie - dzień drugi.

  18.03.2020
  Wyzwanie - dzień drugi.

  Nie siedzimy! Robimy sobie przerwę pomiędzy szkolnymi zajęciami wirtualnymi i włączamy trochę ruchu. Zadanie na dzisiaj dla wszystkich siatkarek i siatkarzy, 15 minut doskonalenia dojścia do siatki z badmintona. Kto zrobił wpisuje się w komentarzu. Sami widzicie miejsca nie trzeba dużo! Dzień drugi wyzwania !

 • Historia siatkówki w Polsce w pigułce.

  18.03.2020
  Historia siatkówki w Polsce w pigułce.

  Przedstawiamy film dokumentalny poświęcony Mistrzostwom Świata w Piłce siatkowej, rozgrywanych w Polsce w 2014 roku. Opinie największych autorytetów światowej siatkówki na temat mistrzostw, uznanych za najlepiej zorganizowane, w historii tej dyscypliny sportu. Porównując siatkówkę tą z jej początków i tą dzisiejszą niejednokrotnie uśmiechniemy się. Dzisiaj to widowisko wielu aktorów: siatkarzy i siatkarek oraz kibiców. Zapraszamy na film.

 • MOS ACTIVE wyzwanie!

  17.03.2020
  MOS ACTIVE wyzwanie!

  Ostrożność, profilaktyka, izolacja – to najczęstsze słowa towarzyszące ostatnimi dniami nam wszystkim. Przerwa w nauce- o nie! Już zadbali o nasz rozwój intelektualny. Przerwa w treningach – absolutnie NIE! Zachęcamy dzisiaj do wspólnej zabawy. Udostępniamy koło fortuny active. Ty kręcisz, Ty wykonujesz zadanie, Ty robisz sobie fotkę i umieszczasz pod dzisiejszym postem z komentarzem. My promujemy Twoją aktywność. Przyłącz się do wspólnej zabawy przy okazji realizując minimum planu treningowego na dziś! Dzień pierwszy start!

 • Platformy i lekcje online dla dzieci i młodzieży.

  16.03.2020
  Platformy i lekcje online dla dzieci i młodzieży.

  Wychodząc na przeciw trudnej sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym przedstawiamy - portale dla dzieci w wieku przedszkolnym i klas I-III szkoły podstawowej - portale i strony internetowe dla dzieci z klas IV – VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

 • List Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy do rodziców.

  16.03.2020
  List Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy do rodziców.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią rodziców/opiekunów oraz respektowanie zaleceń w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

 • Wracamy na chwilę do wakacji, początku przygotowania siatkarskiego w bieżącym sezonie.

  16.03.2020
  Wracamy na chwilę do wakacji, początku przygotowania siatkarskiego w bieżącym sezonie.

  Koronawirus na chwilę zmienił nasze siatkarskie życie, ale to nie znaczy, że nie pracujemy nad swoją sportową mobilizacją, by ponownie wspólnie wskoczyć na parkiet siatkarski. Przeszliśmy w tym sezonie długą drogę szkolenia siatkarskiego i pracy nad sobą, weszliśmy w fazy ćwierćfinałów, półfinałów a nawet finałów Mistrzostw Polski. Dzisiaj umieszczamy drodzy siatkarze i siatkarki wrzutkę z wakacji.

 • Koronawirus: informacje i zalecenia.

  13.03.2020
  Koronawirus: informacje i zalecenia.

  Rekomendujemy stronę na której znajdziesz aktualne, oficjalne i wiarygodne informacje na temat nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 oraz informacje jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia u siebie lub swoich bliskich.

 • Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

  12.03.2020
  Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

  Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

 • Zawieszenie zajęć programowych do 25.03.2020r

  11.03.2020
  Zawieszenie zajęć programowych do 25.03.2020r

  W związku z decyzją Premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego, dotyczącą zagrożenia koronawirusem, Dyrektor MOS Nr 6 od dnia 12.03.2020r. do 25.03.2020r. zawiesza wszelkiego rodzaju zajęcia programowe dla dzieci i młodzieży. W w/w terminie MOS Nr 6 będzie zamknięty.

 • Decyzja Polskiego Związku Piłki Siatkowej dotycząca zawieszenia rozgrywek młodzieżowych

  11.03.2020
  Decyzja Polskiego Związku Piłki Siatkowej dotycząca zawieszenia rozgrywek młodzieżowych

  PZPS postanowił, że w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, postanowił odwołać rozgrywki młodzieżowe, do odwołania. Więcej szczegółów poniżej.

Wybierz Strony