Aktualności

18.06.2006

Nowy, czerwcowy numer MAGAZYNU SIATKÓWKA .

Ukazał sie nowy, czerwcowy numer MAGAZYNU SIATKÓWKA . A w nim m.in. relacja z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, z kolorowym zdjęciem z meczu reprezentacji Mazowsza. O Olimpiadzie wypowiadają się Fabian Drzyzga z MOS-u Wola i trener Krzysztof Zimnicki.

  • Magazyn Siatkówka - czerwiec 2006
    Magazyn Siatkówka - czerwiec 2006

Ukazał sie nowy, czerwcowy numer MAGAZYNU SIATKÓWKA . A w nim m.in. relacja z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, za zdjęciem z meczu reprezentacji Mazowsza.

BLIŹNIAKI SYJAMSKIE ROZDZIELONE - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Pod takim tytułem ukazał się artykuł Kaliny Mróz o rozgrywanej po raz pierwszy w nowej formule OOM. Od tego roku w Mistrzostwach Polski kadetów startują kluby, a w Olimpiadzie kadry województw.

O Olimpiadzie w Nowym Mieście Lubawskim wypowiadają się Fabian Drzyzga z MOS-u Wola i trener Krzysztof Zimnicki.

"Szczerze mówiąc , liczyliśmy na medal" - nie ukrywa reprezentant Mazowsza, Fabian Drzyzga z MOS-u Wola. " Trochę zabrakło jednak w druzynie zgrania. Przynajmniej wiemy już, że na nadchodzących Mistrzostwach Polski kadetów będzie bardzo ciężko, mieliśmy okazję grać ze świetnie się spisującymi siatkarzami Chemika Bydgoszcz. Ogólnie turniej był ciekawy i wyrównany, tylko warunki mogłyby być lepsze."

"Luksusów nie było, bo organizatorzy musieli zakwaterować i wyżywić aż 16 drużyn" - tłumaczy trener Mazowsza , Krzysztof Zimnicki , na co dzień dyrektor MOS-u Wola. " Ogólnie rzecz biorąc, bardzo pozytywnie oceniam formułę tych zawodów. Rzeczywiście grali najlepsi zawodnicy województw, mieli szansę się pokazać, a to najważniejsze. Nie obyło się niestety bez pewnych niedociągnięć, takich jak brak medali dla trenerów i brak nagród indywidualnych. Jednak miejmy nadzieję, że w przyszłych latach będzie coraz lepiej.
Tegoroczne zawody mogły się podobać przede wszystkim ze względu na naprawdę wysoki, niezwykle wyrównany poziom rozgrywek."

W numerze , oprócz  siatkówki młodzieżowej, wiele ciekawych artykułów, np. Arek Gołaś we wspomnieniach żony, podsumowania PLS, wywiad miesiąca : Mariusz Wlazły, itd.

Życzymy ciekawej lektury  !
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy