Aktualności

09.06.2006

Młodzicy ' 92 MOS Wola rozpoczęli gry w turnieju Metra

Młodzicy MOS Wola (rocznik 92) trenera Artura Wójcika zajęli drugie miejsce w grupie eliminacyjnej XI. Turnieju o Puchar Przechodni Klubu Metro, w którym startują 24 drużyny. Turniej rozgrywany jest od piątku do niedzieli w hali Saska.

  • Drużyna młodzików MOS Wola - rocznik 1992
    Drużyna młodzików MOS Wola - rocznik 1992
  • MOS Wola w rozmowie z trenerem Wójcikiem
    MOS Wola w rozmowie z trenerem Wójcikiem
  • Mecz MOS Wola - Stolarka Wołomin
    Mecz MOS Wola - Stolarka Wołomin
  • Mecz MOS Wola - MKS MDK wygrany przez naszych siatkarzy
    Mecz MOS Wola - MKS MDK wygrany przez naszych siatkarzy

Młodzicy - rocznik 92 , trenera Artura Wójcika zajęli drugie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej XI. Turnieju o Puchar Przechodni Metra.

Tym razem turniej nie odbywa się na Ursynowie, ale w pięknej hali OSiR Praga Południe , przy ul. Saskiej.

W turnieju startują 24 drużyny . Dzisiaj odbyły się pierwsze gry eliminacyjne, w czterech grupach po sześć drużyn , systemem każdy z każdym.

Udanie rozpoczęli start w XI. Pucharze Przechodnim Metra nasi siatkarze rocznika 1992.
Jest to pierwszy występ turniejowy tej grupy od listopada ubiegłego roku.

Po takiej przerwie zespół zaprezentował się dość dobrze.
Na inaugurację nasi siatkarze wygrali z Stolarką  Wołomin 25:12, nastepnie pokonali Metro III 25:8 , potem MDK Warszawa 25:12 i Metro II 25:20.
Te zwycięstwa cieszą, ponieważ z tymi zespołami juz po wakacjach będziemy rywalizować w Mistrzostwach Mazowsza młodzików.
Na koniec , niestety, przyszła porażka z zespołem SKRY Bełchatów 24:25 ( gra się do 25 pkt bez przewag).
W meczu tym nasz zespół miał dwie piłki meczowe, ale najpierw zepsuta zagrywka , a następnie atak w siatkę dał zwycięstwo naszym przeciwnikom.

W druzynie MOS Wola grali:
Tomasz Urbański, Bartek Strzeżek, Kuba Linka, Mateusz Gluz, Arek Czech, Michał Skolimowski, Patryk Maluha, Bartek Fryłow, Adrian Tkaczyk, Radek Sikorski , Bartek Perz.

Jutro dalszy ciąg gier , nasi siatkarze grają od 15,00.
Według nieoficjalnych jeszcze danych nasi siatkarze zagrają w grupie z następującymi zespołami:
Olimpijczyk Drawsko Pomorskie
MOS Wola
Berliner TSC
Wiking Tomaszów Maz.
Volley Rybnik
Stolarka Wołomin
Wg regulaminu turnieju pierwszy z tej grupy zagra o miejsca I - IV w turnieju, drugi o miejsca V-VIII, trzeci o miejsca IX-XII itd.



 Za stroną KS Metro podajemy wyniki , jakie uzyskano we wszystkich grupach eliminacyjnych:
Grupa A
1m. Skra BEŁCHATÓW
2m. MOS Wola Warszawa
3m. METRO II Warszawa
4m. MKS MDK Warszawa
5m. METRO III
6m. Stolarka Wołomin

Grupa B
1m. OPOLE Lubelskie
2m. AVIA Świdnik
3m. Berliner TSC
4m. Dobry Wynik Kraków
5m. AZS Olsztyn
6m. Iskra Volley Zielona

Grupa C
1m. METRO I Warszawa
2m. Dwójka Stalowa Wola
3m. Jadar Radom
4m. Wiking Tomaszów Maz.
5m. Oczko Białystok
6m. OLIMP Ostrołęka

Grupa D
1m. Olimpijczyk Drawsko Pomorskie
2m. Gimnazjum 5 Kędzierzyn Koźle
3m. Siódemka Rzeszów
4m. Jastrzębski Węgiel
5m. Volley Rybnik
6m. METRO IV Warszawa
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy