Aktualności

18.04.2006

Pracowita przerwa świąteczna kadetek i kadetów.

W czasie przerwy świątecznej w hali MOS Wola odbywały się treningi kadry wojewódzkiej kadetek i kadetów, przygotowujących się Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trenerzy A.Wójcik i K. Zimnicki wykorzystali przerwę w nauce na zorganizowanie konsultacji.

  • W przerwie światecznej też siatkówka
    W przerwie światecznej też siatkówka

W czasie przerwy świątecznej w hali MOS Wola przy ul. Rogalińskiej odbywały się treningi kadry wojewódzkiej kadetek i kadetów Warszawy i Mazowsza, przygotowujących się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Trenerzy Artur Wójcik i Krzysztof  Zimnicki wykorzystali przerwę w nauce na zorganizowanie kilku konsultacji szkoleniowych.

W dzisiejszym wydaniu tygodnika "Mazowiecki SPORT Express" znajdują się imienne składy kadry Mazowsza kadetek i kadetów oraz krótkie informacje o przygotowaniach reprezentacji województwa mazowieckiego do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Organizatorem OOM w sportach halowych jest w tym roku Warmia i Mazury w terminie  29 kwietnia - 3 maja br.

W terminie 17 - 21 maja odbędą się natomiast finały mistrzostw Polski w relacji drużyn klubowych. Do finałowej ósemki najlepszych drużyn w Polsce awansowały dwa zespoły MOS Wola - kadetki i kadeci.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy