Aktualności

19.03.2006

Kadetki MOS Wola awansowały do półfinałów mistrzostw Polski

Kadetki MOS Wola zajęły drugie miejsce w turnieju ćwierćfinałowym w hali MOS przy Rogalińskiej i uzyskały awans do półfinałów mistrzostw Polski. Nasze dziewczęta wygrały dwa mecze, a w trzecim uległy drużynie Szóstka Biłgoraj.

  • Kadetki MOS Wola z trenerami przed meczem
    Kadetki MOS Wola z trenerami przed meczem
  • Wspólne zdjęcie dwóch zespołów które zdobyły awans do półfinałów
    Wspólne zdjęcie dwóch zespołów które zdobyły awans do półfinałów

Kadetki MOS Wola zajęły drugie miejsce w turnieju ćwierćfinałowym w hali MOS przy Rogalińskiej  i uzyskały awans do półfinałów mistrzostw Polski. Nasze dziewczęta wygrały dwa mecze, a w trzecim uległy drużynie Szóstka Biłgoraj.

Wczorajszym dość łatwym zwycięstwem z AZS-em Białystok 3:0 (25:16, 25:16, 25:14) nasze kadetki zapewniły sobie awans do półfinałów MP.

W dniu dzisiejszym nie sprostały jednak drużynie Szóstki Biłgoraj ulegając 1:3 (12:25, 25:17, 19:25, 22:25).

W dzisiejszym meczu nie potrafiliśmy poradzić sobie z przyjęciem zagrywki (16 asów przeciwnika i 11 przyjęć oddanych bez możliwości wyprowadzenia ataku) co pociągało za sobą niepewną grę w innych elementach (23 popsute ataki i 10 zepsutych zagrywek). W meczu widać było większe ogranie zespołu Szóstki Biłgoraj, który tym składem tydzień temu awansował do drugiej ligi seniorek. Szczególnie w końcówce trzeciego seta, gdzie z wyniku 22:22 przeciwnik zdobył 3 punkty po naszych błędach (popsuta zagrywka i dwie nie przyjęte zagrywki). Teraz nasze kadetki czeka ciężka praca (bo mamy co poprawiać) i półfinały MP w Łodzi 12-14.04.2006r.
A przeciwnikami naszego zespołu będą: Gedania Gdańsk, SMS Łódź i BKS Bielsko Biała.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy