Aktualności

03.03.2006

PZPS ogłosił komunikat o zmianie przepisów rozgrywek kadetek i kadetów.

Na stronie PZPS ukazał się komunikat , dotyczący rozgrywek o mistrzostwo Polski kadetek i kadetów. Jest to historyczny moment, bowiem funkcjonujacy dotąd przepis - bubel wreszcie znika. Choć jedna jaskółka wiosny nie czyni, to mamy nadzieję, że ...

  • PZPS
    PZPS
 
Na stronie PZPS ukazał się komunikat , dotyczący rozgrywek o mistrzostwo Polski kadetek i  kadetów. Jest to historyczny moment, bowiem funkcjonujacy dotąd przepis - bubel, dotyczący rozgrywek kadetek i kadetów, wreszcie znika.

Choć jedna jaskółka wiosny nie czyni, to mamy nadzieję, że może wreszcie coś ruszy w sprawie stworzenia uporządkowanych przepisów siatkówki młodzieżowej, w której aż roi się od różnych przepisów - straszydeł lub brak jest wielu uregulowań prawnych.


Oto informacja ze strony PZPS:
 
            Wydział Rozgrywek PZPS informuje, że w sezonie 2005/2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży będzie rozgrywana w ramach reprezentacji wojewódzkich.
W związku z powyższym dodatkowo rozegrany zostanie Finał Mistrzostw Polski Kadetów i Kadetek pomiędzy ośmioma najlepszymi klubami, które zakwalifikują się po rozegranym półfinale.
 

Jednocześnie informujemy, iż Uchwałą Zarządu PZPS z dnia 20 lutego 2006 roku zostaje zniesiony przepis o kooptacji kadetów i kadetek.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy