Młodzicy MOS Wola wygrali 2:0 z MKS MDK Warszawa

Zespół młodzików MOS Wola odniósł kolejne zwycięstwo w grupie finałowej mistrzostw Mazowsza. Dzisiaj młodzicy pokonali na Rogalińskiej druzynę MDK Warszawa 2:0 (25:18)(25:18).

Zespół młodzików MOS Wola odniósł kolejne zwycięstwo w grupie finałowej mistrzostw Mazowsza. Dzisiaj młodzicy pokonali na Rogalińskiej druzynę MDK Warszawa.

MOS Wola - MDK Warszawa 2:0 (25:18)(25:18).

Ogólnie można stwierdzić , że MOS kontrolował grę przez całe spotkanie.
Rozpoczęło się od serii zagrywek Konrada Nassalskiego i prowadzenia  MOS Wola 5:0. Później dość flegmatyczna gra punkt za punkt, kilka dobrych zagrywek MDK i zrobiło się 17:16 dla Mosu, reprymenda trenera i MOS  prowadził po pierwszym secie 1:0

Po zmianie stron obraz gry niewiele uległ zmianie i MOS podobnie wygrał drugiego seta i cały mecz  2:0.
Gratulacje dla całej drużyny i życzenia wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do wyznaczonego celu.

MOS WOLA : Trzciński, Otto, Nassalski, Chiniewicz, Schamlewski, Komornicki, Sieradzki, Guła, Dukata.