Aktualności

17.01.2006

Porażka siatkarzy MOS Wola w Radomiu

Trenerzy MOS-u zadecydowali, iż w ostatnim meczu ligi wojewódzkiej juniorów, zamiast juniorów , wystapią kadeci. Nasza drużyna przegrała w Radomiu 1:3.

  • Kadeci MOS Wola zagrali za juniorów w ostatnim meczu
    Kadeci MOS Wola zagrali za juniorów w ostatnim meczu
W ostatnim meczu finałowym juniorów do Radomia pojechała drużyna kadetów naszego klubu. Tak zadecydowali trenerzy. Nasza drużyna juniorów i tak zajęła trzecie miejsce , nie premiowane awansem do mistrzostw Polski i postanowiono dać szansę ogrania się z silnym przeciwnikiem naszym kadetom.

Jadar Radom - MOS Wola 3:1 (25:21)(25:21)(19:25)(25:12)

Skład MOS Wola:
F. Drzyzga, I.Łukasik, R. Iliński, P. Strzeżek, W. Pawlewicz, B. Kaczmerek , K. Jonak (libero) oraz J. Gałązka, Ł. Makowski, K. Kostrzewa, A. Walerzak, P. Zdunek.

Pierwszy set toczył sie pod dyktando naszego zespołu, którzy rozpoczął mecz w dobrym stylu i objął prowadzenie 9:1. Potem nie było już tak dobrze, a wręcz fatalnie zagrał nasz zespół w końcówce seta. MOS prowadził 21:18 ..., by przegrać w jednym ustawieniu seta 21:25. Najpierw nasi siatkarze nie potrafili przyjąć kolejno trzech zagrywek, a następnie nie mogli wyprowadzić skutecznego ataku.

W drugim secie też przez długi czas prowadził MOS Wola , by przegrać kolejną końcówkę i seta 21:25. Jedynie P. Strzezek i W. Pawlewicz grali na dobrym poziomie.

W trzecim secie trener dokonał kilku zamian, które wyszły na dobre naszemu zespołowi i MOS Wola wygrał seta 25:19. Dobrze zagrali w tej partii W. Pawlewicz oraz zawodnicy zmianowi Ł. Makowski , który wszedł za Fabiana Drzyzgę oraz K. Kostrzewa ,zmieniając Patryka Strzeżka.
Czwarty set toczył sie pod dyktando Jadaru Radom. Nasz zespół miał kłopoty z przyjęciem zagrywki oraz grał nieskutecznie w ataku. Pod koniec meczu zabrakło także koncentracji i waleczności.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy