Aktualności

13.02.2016

Zgrupowanie młodzików w Żyrardowie dobiegło końca.

W dniu 12.02.2016 zakończyło się zgrupowanie zespołów młodzików, urodzonych w latach 2001 i 2002, którzy trenowali pod okiem trenerów Tomasza Kellera oraz Dominika Posmyka. Nad całością obozu pieczę sprawował dyrektor M.O.S. nr 6 pan Paweł Wasilewski.

Chłopcy zakwaterowani byli w kompleksie Aqua Żyrardów. Młodzicy do swojej dyspozycji mieli  m.in. 3 sektorową salę, wielofunkcyjny basen z licznymi atrakcjami takimi jak jedna z najdłuższych zjeżdżali w Polsce (123m.), masaże wodne, jacuzzi i inne. W ośrodku chłopcy mogli korzystać także z kręgielni, na której niepodzielnie rządził Dyrektor Wasilewski. Niestety uczestnicy wyjazdu nie skorzystali z lodowiska, co jednak spowodowane było tym, że wylewali hektolitry potu na treningach i po prostu na wszystko nie starczyło czasu.

Młodzicy dzięki doskonałym warunkom, mieli okazję ćwiczyć zarówno indywidualnie w małych podgrupach, oddzielnie rozgrywający, przyjmujący, środkowi, a także zgrywać się podczas ćwiczeń globalnych, aby jak najlepiej wypaść podczas następnego weekendu w Kielcach, gdzie jadą na ostatni sprawdzian przed turniejem półfinałowym o mistrzostwo Mazowsza (5-6 marzec).

Trenerzy podsumowując obóz byli bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonali zarówno starsi, jak i młodsi młodzicy. Ostatniego wieczoru miała także miejsce miła uroczystość, gdyż Dawid Kaczyński jako solenizant postanowił miłym akcentem podziękować kolegom za wspólnie wykonaną pracę i zamówił pizzę dla kolegów. Wyjątkowo trenerzy postanowili przystać na tę prośbę, gdyż podczas zgrupowania sportowego chłopcu trzymali zdrową dietę i pozwalali sobie jedynie na żelki.

Życzymy powodzenia w najbliższych turniejach!!!

TK

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy