Drugi zespół Legionovii lepszy od juniorek MOS Wola.

W drugim dniu Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Mazowsza juniorek, nasze siatkarki spotkały się z drugą drużyną Legionovii. Niestety mecz zakończył się zwycięstwem LTS-u 3:1 (25:17, 22:25, 25:20, 25:16).

Nasze dzisiejsze przeciwniczki to tak naprawdę kadetki Legionovii, które przebojem wdarły się do walki o medale na Mazowszu w wyższej kategorii. Najpierw wygrały rozgrywki II mazowieckiej ligi juniorek, później jak burza przebrnęły przez fazę play off, nie przegrywając żadnego spotkania. Dziś zawodniczki LTS-u były drużyną lepszą i wygrały zasłużenie, pozwalając naszym juniorkom na zwycięstwo tylko w jednym secie. Siatkarki MOS Wola zagrały dużo lepiej niż we wczorajszym spotkaniu, ale po raz kolejny za główny powód porażki należy uznać nierówną grę oraz zbyt dużą ilość niewymuszonych własnych błędów, popełnionych przez nasze zawodniczki.