Aktualności

18.01.2016

Udany występ najmłodszych siatkarek MOS Wola na turnieju w Grodzisku Maz.

W niedzielę, 17 stycznia, w hali OSiRu w Grodzisku Mazowieckim spotkały się czołowe drużyny z Mazowsza w kategorii dwójek i trójek dziewcząt. Ekipa MOS Wola składała się z sześciu zespołów, po trzy w każdej kategorii.

Nasze siatkarki pod opieką trenera Jakuba Miecznikowskiego pokazały się z bardzo dobrej strony, zajmując II miejsce w trójkach oraz III miejsce w dwójkach.  Warto zaznaczyć, że to już drugi medal w kategorii trójek zdobyty przez nasze siatkarki. Tydzień wcześniej drużyna MOS Wola (Daria Bukańska, Zuzia Trzpioła, Kasia Mazurek) wygrała turniej w Międzyborowie. Niestety w finale w Grodzisku, dziewczęta musiały uznać wyższość siatkarek z Nadarzyna.

Dwójka w składzie Zuzia Ciupak, Ala Rączka pokazały, że czwarte miejsce na turnieju w Ełku to nie przypadek. Teraz poprawiły ten wynik i zdobyły swój pierwszy w życiu siatkarski puchar oraz brązowe medale w turnieju mini siatkówki.

Po raz kolejny dobrze zaprezentowały się Ola Piłat i Zuzia Osuch, które podobnie jak w turnieju ,,Do siego roku’’ na Ursynowie,  zajęły VII miejsce. 

Niewątpliwie na pochwałę zasługują pozostałe nasze najmłodsze siatkarki biorące udział w turnieju, które dzielnie walczyły, ale zajęły dalsze lokaty.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i życzymy sukcesów na siatkarskich parkietach.

Skład MOS Wola:

Trójki:

MOS I – K. Mazurek, Z. Trzpioła, D. Bukańska

MOS II – M. Kuklińska, P. Palczewska, M. Jarosińska

MOS III – M. Kula, N. Mróz, A. Milewska

Dwójki:

MOS I – Z. Osuch, A. Piłat

MOS II – Z. Ciupak, A Rączka

MOS III – J. Kaczor, M. Możdżyńska

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy