Aktualności

23.12.2015

Jakub Szymański - mistrz świata kadetów z MOS Wola zawiesił na ścianie w sali pamiątek klubowych zdjęcie wicemistrzów Polski 2015.

Mistrz Świata kadetów z MOS Wola Jakub Szymański zawiesił na ścianie medalistów w sali pamiątek klubowych zdjęcie drużyny kadetów, wicemistrzów Polski 2015. To 31 siatkarski medal MOS Wola. Kuba, który jest uczniem SMS PZPS Spała, przyjechał na wigilię w MOS Wola. Jakub otrzymał od klubu specjalną paterę z gratulacjami.

  • Jakub Szymański - mistrz świata zawiesza zdjęcie wicemistrzów Polski na ścianie medalistów w MOS Wola
    Jakub Szymański - mistrz świata zawiesza zdjęcie wicemistrzów Polski na ścianie medalistów w MOS Wola
  • Mistrz Świata z MOS Wola - Jakub Szymański
    Mistrz Świata z MOS Wola - Jakub Szymański
  • Jakub otrzymał od władz klubu specjalną paterę z gratulacjami z okazji zdobycia tytułu mistrza świata.
    Jakub otrzymał od władz klubu specjalną paterę z gratulacjami z okazji zdobycia tytułu mistrza świata.

Jakub Szymański, który jest uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS w Spale przyjechał na wigilię do MOS Wola. Kuba wraz z reprezentacją Polski kadetów wywalczył w Argentynie tytuł Mistrza Świata.

W czasie spotkania opłatkowego przy choince w MOS Wola Jakub Szymański otrzymał od klubu specjalną okolicznościową paterę z gratulacjami. Mistrzowii Świata gratulowały władze MOS Wola oraz goście spotkania, poseł na Sejm RP Michał Szczerba, burmistrz Woli Krzysztof Strzałkowski i zastępca burmistrza Grażyna Orzechowska - Mikulska.

Następnie Jakub Szymański zawiesił na ścianie medalistów mistrzostw Polski w sali pamiątek klubowych zdjęcie drużyny kadetów MOS Wola, wicemistrzów Polski 2015. Jakub miał wielki udział w sukcesie naszej drużyny. Był jednym z najlepszych zawodników zespołu i otrzymał od organizatorów mistrzostw Polski wyróżnienie dla najwszechstronniejszego zawodnika turnieju finałowego mistrzostw Polski w Kętrzynie.

Tegoroczny tytuł wicemistrzów Polski kadetów to 31. siatkarski medal MOS Wola w mistrzostwach Polski.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy