Aktualności

22.12.2015

Spotkanie opłatkowe przy choince w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym

Na zaproszenie Dyrekcji MOS Wola, Klubu UMKS i Rady Rodziców w hali sportowej zebrała się przy choince społeczność MOS Wola. Przybyli goście, poseł na Sejm RP Michał Szczerba, burmistrz Woli Krzysztof Strzałkowski i zastępca burmistrza Grażyna Mikulska. Było dzielenie się opłatkiem, życzenia, śpiewanie kolęd i poczęstunek. Był oczywiście także Św. Mikołaj.

Dziewczęta i chłopcy, trenerzy, pracownicy ośrodka, rodzice i przyjaciele MOS Wola zebrali się w hali przy Rogalińskiej na spotkaniu opłatkowym.

Fotogaleria (50 zdjęć) ze spotkania znajduje się na stronie MOS Wola na facebooku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.974852112573684.1073742011.138726976186206&type=3

Spotkanie przy choince otworzył  dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola pan Paweł Wasilewski. Dyrektor powitał wszystkich zebranych i złożył serdeczne życzenia. Na spotkanie przybyli goście, poseł na Sejm RP Michał Szczerba oraz władze Dzielnicy Wola, burmistrz Krzysztof Strzałkowski i zastępca burmistrza Grażyna Orzechowska - Mikulska.

Pan poseł Michał Szczerba i pan burmistrz Krzysztof Strzałkowski w miłych słowach powitali zebranych i złożyli życzenia świąteczne i noworoczne.

Następnie prezes UMKS MOS Wola pan Krzysztof Zimnicki krótko podsumował wyniki sportowe MOS Wola w kończącym się roku. W roku jubileuszu 50-lecia MOS Wola młodzi sportowcy klubu z Rogalińskiej odnieśli mnóstwo sukcesów. Aż sześć drużyn awansowało do półfinałów mistrzostw Polski, cztery grały w finałach krajowego czempionatu. Największy sukces odnotowali kadeci MOS Wola (rocznik 1998 i młodsi), którzy zdobyli tytuł wicemistrzów Polski 2015. To już 31 siatkarski medal w mistrzostwach Polski dla naszego klubu.

Następnie prezes Zimnicki zaprezentował zebranym Jakuba Szymańskiego, najwybitniejszego siatkarza naszego klubu, który wraz z reprezentacją Polski kadetów wywalczył w Argentynie tytuł mistrza świata. Kuba Szymański na codzień jest uczniem w Szkole Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale, ale oczywiście przyjechał na wigilię klubową. Jakub Szymański otrzymał specjalnie przygotowaną paterę z gratulacjami z okazji zdobycia tytułu mistrza świata. Przy wielkich brawach całej społeczności MOS Wola paterę wręczyli Kubie pan poseł Michał Szczerba i burmistrz Krzysztof Strzałkowski.

Ksiądz Dariusz, młody kapłan zaprosił do wspólnej modlitwy. Wszyscy zebrani śpiewali kolędy. Grupa dziewcząt trenera Stanisława Lizińczyka, przy akompaniamencie trenera zaśpiewała kolędy.

W imieniu Rady Rodziców MOS Wola życzenia świąteczne i noworoczne złożyła wszystkim zebranym przewodnicząca rady pani Agnieszka Ruclak.

Potem wszyscy zebrani łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Było śpiewanie kolęd i poczęstunek wigilijny przygotowany przez rodziców. Był także Mikołaj, który częstował słodyczami.

Dostojni goście spotkania opłatkowego poseł Michał Szczerba, burmistrz Krzysztof Strzałkowski i zastępca burmistrza Grażyna Orzechowska - Mikulska otrzymali w prezencie koszulki MOS Wola z wydrukowanymi nazwiskami.

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy