Drugi zespół kadetów MOS Wola nie dał rady w Radomiu.

Drugi zespół kadetów MOS Wola w meczu o mistrzostwo Mazowsza przegrał 0:3 z Czarnymi Radom. Nękana chorobami drużyna trenera Konrada Nassalskiego pojechała do Radomia w niepełnym składzie, ale łatwo skóry nie sprzedała i w dwóch setach toczyła wyrównaną walkę na boisku rywali. Czarni Radom - MOS II Wola 3:0 (25:23,25:17,25:23)

Czarni  Radom - MOS II Wola 3:0 (25:23,25:17,25:23)

Sam wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, W pierwszym secie mieliśmy już 5 pkt przewagi    i wszystko wskazywało na zwycięstwo. Stało się jednak inaczej, rywal zdołał odrobić straty i w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Radom na swojej sali postawił ciężkie warunki, a my nie byliśmy w stanie się im przeciwstawić i do 17 przegrywamy drugiego seta.

Radom na fali w trzecim secie wypracował sobie 5 pkt przewagę i tak jak w pierwszym secie role się odwróciły. Nasi siatkarze dogonili rywala, a nawet prowadziliśmy 21:19. Niestety, w końcówce wkradły się błędy i Radom mógł cieszyć się ze zwycięstwa w tym secie i w całym meczu.