Młodzicy MOS Wola wygrali 2:0 z Metrem III

Kolejny mecz w lidze wojewódzkiej wygrali w naszej hali przy ul. Rogalińskiej nasi młodzicy, ale styl w jakim zwycieżyli młodszych siatkarzy z Metra, nie mógł zadowolić.

MOS Wola I  - Metro  III  2:0 (25:17 ; 25:23)

Dobrą postawą ,  szczególnie w drugim secie,  zaimponowali młodzi siatkarze Metra.
Młodzicy MOS Wola zagrali jeden z najgorszych meczy i o mało  nie przegrali drugiego seta. Przez cały drugi set  prowadziło Metro i dopiero przy stanie 20:17 dla Metra parę dobrych akcji przeprowadził MOS ,  parę błedów zrobili sami zawodnicy Metra i set dość szczęśliwie zakonczył się wynikiem 25:23 dla MOS Wola .
 Wydaje się, że nasi zawodnicy wyszli do tego meczu niezbyt skoncentrowani.
Z każdym przeciwnikiem powinno się grać jak najlepiej i do każdego meczu trzeba się należycie skoncentrować - oto powinna być dewiza dobrego zespołu, a tego dzisiaj zabrakło naszym młodym zawodnikom.