Kadetki MOS Wola wygrały 3:0 z Legionovią

Kadetki MOS Wola wygrały kolejny mecz w lidze Mazowsza, bez straty seta. Dzisiaj pokonały 3:0 drużynę Legionovii w meczu na ul. Rogalińskiej.

Kadetki MOS Wola wygrały kolejny mecz w lidze Mazowsza, bez straty seta. Dzisiaj pokonały 3:0 drużynę Legionovii , w meczu na ul. Rogalińskiej.

MOS Wola - LTS Legionovia 3:0 (25:17)(25:12)(25:15)

W kolejnym meczu Wojewódzkiej Ligi Kadetek nasze dziewczęta podejmowały zespół LTS Legionovia. Mecz zakończył się zwycięstwem MOSu 3:0 (25:17, 25:12, 25:15). Dziewczęta podeszły do meczu odpowiednio skoncentrowane i na efekty nie trzeba było długo czekać.
Tylko początki setów to wyrównana gra, potem nasz zespół odskakiwał na bezpieczną
przewagę punktową i utrzymywał ją do końca. Dobra zagrywka, poprawne przyjęcie (pomimo mocnej, trudnej zagrywki Legionovii) i skuteczna gra w ataku odebierały przeciwniczkom wiarę w zwycięstwo.

Cały zespół MOSu zasłużył na wyróżnienie: Petrykowska Agata (12pkt), Stawicka Asia (8),
Dudek Magda (6), Lizińczyk Gosia (9,5), Kunysz Ania (7,5), Grabowska Gaba (6), libero- Kowalska Kasia, na zmiany wchodziły: Słumińska Gosia, Komór Kasia, Gniadzik Gosia, Szczepankowska Asia.

Zawodniczki i trener chcieli serdecznie podziękować sponsorowi firmie "MAGSPIT" za ufundowanie kompletu koszulek meczowych i rozgrzewkowych, które okazały się, jak wynik wskazuje,  bardzo szczęśliwe.