Aktualności

17.11.2005

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:0 z drugim zespołem Metra.

Kolejny mecz bez straty seta wygrała pierwsza drużyna juniorów MOS Wola. Na Rogalińskiej byliśmy świadkami niezłego widowiska siatkarskiego, dzięki dobrej grze obydwu zespołów.

 • MOS Wola I - Metro II wygrali 3:0 nasi
  MOS Wola I - Metro II wygrali 3:0 nasi
 • Przerwa dla odpoczynku
  Przerwa dla odpoczynku
 • Podziękowanie za grę
  Podziękowanie za grę
 • Pomeczowa odprawa drużyny juniorów
  Pomeczowa odprawa drużyny juniorów
Pierwszy zespół MOS Wola pokonał w kolejnym meczu ligi Mazowsza 3:0 drugi zespół KS Metro.

MOS Wola I - Metro II  3:0 (25:18)(25:19)(25:11)

Skład MOS Wola I : G. Łomacz, W. Pawlewicz, J. Gałązka, D. Wójcicki, D. Migdalski, D. Michor , D. Wojtaszek (libero)   oraz I. Łukasik, T. Keller, P. Strzeżek

Niezły mecz oglądali dzisiaj widzowie w hali MOS przy ul. Rogalińskiej. Drużyna juniorów MOS Wola zagrała w miarę dobrze, natomiast mogli zaimponować swoją postawą gracze Metra, którzy grając młodszymi juniorami , przez długie fragmenty imponowali bardzo dobrą grą w obronie i przyjęciem zagrywki. Jedynie ustępowali naszej drużynie na siatce , gdzie MOS Wola  lepiej blokował i miał większą siłę ognia w ataku.

Podopieczni trenera Mirosława Sroki z Metra ustępowali warunkami fizycznymi naszej drużynie, ale często umiejętnie mijali kiwkami blok MOS-u. W MOS Wola dobrze bronił i przyjmował zagrywkę Damian Wojtaszek, nieźle grali na siatce  nasi środkowi bloku Janusz Gałązka i Dawid Michor. Dobre momenty mieli Dawid Migdalski i Dominik Wójcicki.

Dopiero w trzeciej partii uwidoczniła się wyraźna przewaga MOS Wola , ale Metro pozostawiło w całym meczu dobre wrażenie.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy