Aktualności

15.11.2005

Kolejny pożyteczny sparing juniorów MOS Wola z WTS Warka.

Kolejny raz juniorzy z pierwszego zespołu MOS Wola mieli okazję zagrać z czołowym zespołem II ligi WTS Warka. Wygrali ligowcy 2:1, ale była okazja przećwiczyć nowe zagrania taktyczne i grę z lepszymi przeciwnikami.

  • Na Rogalińskiej juniorzy MOS zagrali z drużyna II-ligową Warka
    Na Rogalińskiej juniorzy MOS zagrali z drużyna II-ligową Warka

Kolejny raz juniorzy z pierwszego zespołu MOS Wola mieli okazję zagrać z czołowym zespołem II ligi WTS Warka. Wygrali ligowcy 2:1, ale była okazja przećwiczyć nowe zagrania taktyczne i  sprawdzić grę z lepszymi przeciwnikami. Trener Krzysztof Felczak wystawił do gry przede wszystkim tych zawodników, którzy nie grali we wczorajszym meczu w Ostrołęce lub grali niewiele.
W naszym zespole nie grali m.in. G. Łomacz , D. Wójcicki, D. Wojtaszek, W. Pawlewicz i D. Migdalski.

Skład MOS Wola: Żurek, Łukasik, Gałązka, Strzeżek, Kiszka, Michor , Kowal (libero) oraz Keller, Drzyzga, Kaczmarek, Świercz.

W pierwszym secie nasza drużyna grała bojaźliwie i miała duże kłopoty z przyjęciem zagrywki. Seta wygrała drużyna Warki 25:19.
W drugiej partii nasi zawodnicy zagrali z animuszem, dobrze rozgrywał Fabian Drzyzga , dużo kończył w ataku Patryk Strzeżek, nieźle grali środkowi . Cała druzyna podjęła walkę, lepiej zagrywała i MOS Wola wygrał seta.
W trzeciej partii , granej do 15-tu na początku seta sporą przewagę uzyskali II-ligowcy 5:1 i mimo ambitnej postawy w drugiej części seta nasza drużyna  nie potrafiła odrobic strat i przegrała 10:15.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy