V Ogólnopolski Turniej ORLIK Volleymania 2015 wygrała wspólna drużyna dziewcząt i chłopców z MOS Wola.

Kolejny sukces MOS Wola na 50-lecie MOS-u!. Wspólna drużyna dziewcząt i chłopców z rocznika 2002 wygrała w Kędzierzynie - Koźlu wielki V Ogólnopolski Turniej ORLIK Volleymania, organizowany przez Ministerstwo Sportu I Turystyki oraz Polski Związek Piłki Siatkowej. Projekt ma wielki zasięg i jest finansowany z budżetu państwa. Gratulacje!

Aby zagrać w finale V Ogólnopolskiego Turnieju ORLIK Volleymania drużyna złożona z zawodniczek i zawodników z rocznika 2002 najpierw wygrała jedne z zawodów w województwie, a następnie w finałach makroregionalnych rozegranych w Olsztynie, po zajęciu 3 miejsca uzyskała awans do finałów ogólnopolskich, jako jedyna drużyna z Mazowsza!

W finale zagrały najlepsze 24 zespoły, które uzyskały awans po finałach makroregionalnych.

Drużyna MOS Wola Warszawa wystąpiła w składzie: Michał Kulesza, Klaudiusz Warcholiński, Piotrek Szlęzak, Zuzanna Czekalska, Julka Kabala, Aleksandra Pająkowska.

Trenerem zespołu w turnieju finałowym był Tomasz Keller, a na półfinale w Olsztynie trener Stanisław Lizińczyk.

W rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza nasi chłopcy wygrali rywalizację i zostali mistrzami województwa, zaś dziewczęta dość pechowo zajęły 4 miejsce. Teraz we wspólnej drużynie pokazali wielką klasę i waleczność, wygrywając ten bardzo prestiżowy turniej.