MOS WOLA Warszawa

30.04.2024, 16:19

Młodziczki przegrały, młodzicy wygrali.

Ze zmiennym szczęściem zagrały nasze drużyny młodziczek i młodzików w rozgrywakch mazowieckich. Dziewczęta przegrały z UKS Hubert Ochota 0:2 , a chłopcy pokonali Junior Stolarkę Wołomin II 2:0.

Ze zmiennym szczęściem zagrały nasze drużyny młodziczek i młodzików w rozgrywakch mazowieckich.

Dziewczęta przegrały z UKS Hubert Ochota 0:2 , a chłopcy pokonali Junior Stolarkę Wołomin II  2:0 (25:6)(25:8).

MOS Wola - Hubert Ochota 0:2 (17:25)(9:25)
Graliśmy praktycznie tylko rocznikiem 92,  na boisku była tylko jedna zawodniczka z 91 rocznika i jedna wchodziła na zmiany, a oto skład:
Agata Borońska, Agnieszka Pietrzyńska, Paulina Moczulska, Kamila Grzeszczak (91), Karolina Filipkowska, Magda Kotulska i na libero Małgorzata Kramarska na zmianę wchodziły Kamińska Anna, Maciurzyńska Klaudia(91), Mechowska Anna zawodniczki bez rocznika to dziewczyny z rocznika 92.
Pierwszy set był w miarę wyrównany natomiast w drugim seria dobrych zagrywek na samym początku seta i duże kłopoty z przyjęciem sprawiły, że dziewczęta załamały się i już nie udało się podnieść z dołka psychicznego, mimo bardzo dobrego wejścia Anny Kamińskiej i zaserwowania dwóch asów pod rząd.