Aktualności

07.06.2015

Sukces trenerów MOS Wola w siatkówce plażowej.

Trenerzy MOS Wola Krzysztof Wójcik i Konrad Nassalski wygrali X Ogólnopolski Turniej Nauczycieli Wychowania Fizycznego, który odbył się w Łodzi. Nauczyciele wf z całej Polski grają o medale w siatkówce plażowej od wielu lat. Gratulacje!

  • Para naszych nauczycieli-trenerów Krzysztof Wójcik i Konrad Nassalski z medalami
    Para naszych nauczycieli-trenerów Krzysztof Wójcik i Konrad Nassalski z medalami
  • Oto medal
    Oto medal

 

Sukces trenerów MOS Wola


W dniach 5-6 czerwca w Łodzi odbył się Szkolny Festiwal Siatkówki Plażowej w ramach którego rozegrano X Ogólnopolski Turniej Nauczycieli Wychowania Fizycznego. Nauczyciele wf z całej Polski grają o medale w siatkówce plażowej od wielu lat.

Najlepszymi okazali się nasi trenerzy MOS Wola  Krzysztof Wójcik i Konrad Nassalski, którzy w finale po emocjonującym meczu pokonali w tie breaku Janusza Hajduka i Bartosza Masłonia z Knurowa. W turnieju wzięło udział 15 par nauczycieli z całej Polski.

 

Krzysztof Wójcik tak skomentował sukces:

   - Turniej był wymagający, żeby zdobyć złoto musieliśmy wygrać 6 spotkań. Poziom był bardzo wyrównany, o złotym medalu decydował tie -break, a wcześniej jedno ze spotkań wygraliśmy 29:27. Jak zwykle na turnieju panowała świetna atmosfera, za co podziękowania dla Wojtka Ulatowskiego, który co roku organizuje tę imprezę i co roku zapewnia fajne atrakcje. Za rok pojedziemy z Konradem bronić złota .

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy