MOS WOLA Warszawa

30.04.2024, 09:30

Interesujący sparing w MOS Wola na Rogalińskiej

Drużyna juniorów MOS Wola rozegrała dziś mecz sparingowy z II - ligowym zespołem WTS Warka. Nasza drużyna przegrała 1:2 , ale przez długie fragmenty mieliśmy dobre siatkarskie widowisko.

Trenerzy Warki Marek Bernat i MOS-u Wola Krzysztof Felczak umówili sie na trzy sety w meczu towarzyskim, w którym mogli sprawdzić różne rozwiązania taktyczne.

MOS Wola - WTS Warka 1:2 (20:25)(25:14)(19:25)

MOS Wola  : Żurek, Pawlewicz, Michor, Wójcicki, Migdalski, Kaczmarek , Wojtaszek (libero); oraz Drzyzga, Strzeżek, Gałązka, Keller, Kowal, Świercz

Mecz stał na niezłym poziomie , a trzenerzy sprawdzili wielu zawodników.
W pierwszym secie nasza drużyna zagrała nieźle, ale kilka prostych błędów wykorzystali doświadczeni seniorzy.
W drugim secie , nasza inna  szóstka zagrała bardzo odważnie, zaimponowała skutecznością we wszystkich elementach, sprawiła miłą niespodziankę  i wygrała bardzo wysoko seta do 14.

W trzecim secie przez długie momenty toczyła sie wyrównana walka, ale podrażnieni seniorzy Warki zagrali uważniej i z dużym zaangażowaniem,  pokazując juniorom ich miejsce w szeregu. Szczególnie skutecznie zagrał w Warce Kempisty. Wygrała Warka 25:19.