Najmłodsze dziewczęta MOS Wola wystartowały w eliminacjach Mistrzostw Mazowsza „Kinder +Sport” 2015
W niedzielę 1 marca w Międzyborowie odbył się pierwszy turniej ,,dwójek" dziewcząt z cyklu ,,Kinder + Sport" dla roczników 2004 i młodszych. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, w turnieju wzięły udział 104 zespoły. MOS Wola wystawił sześć ekip, które rywalizowały ze zmiennym szczęściem.
Poniżej przedstawiamy wyniki meczów wszystkich naszych zespołów, które wystartowały w pierwszej rundzie Mazowieckiego Turnieju Eliminacyjnego ,,Kinder + Sport"
Grupa I MOS I (Zuzia Trzpioła, Daria Bukańska)
MOS I – Krótka Mysiadło 15:6
MOS I – Plas Warszawa IV 15:6
MOS I – NOSiR Nowy Dwór IX 15:6
MOS I – Sparta Grodzisk Maz. II 11:15
MOS I – SP 220/Atena Varsovia 17:19
MOS I – Metro III 12:15
Grupa L MOS II (Agata Gołaszewska, Natalia Wąsowska)
MOS II – Nike Ostrołęka 6:15
MOS II –Volley Płock 15:10
MOS II – Plas Warszawa V 6:15
MOS II – Rosario Lubowidz II 15:2
MOS II – 13 Radom V 10:15
MOS II – Nadarzyn IV 8:15
Grupa A MOS III (Nikola Grodzicka, Zuzia Osuch)
MOS III – Irzyk Warszawa 15:2
MOS III – Nadarzyn VI 15:3
MOS III – Beta Błonie II 15:12
MOS III – NOSiR Nowy Dwór Maz. 1:15
MOS III – Jargoś Kobyłka 15:5
MOS III – Polonez Wyszków III 15:6
Grupa C MOS Wola IV ( Zuzia Cipuak, Małgosia Jarosińska, Martyna Kuklińska)
MOS IV – Metro Warszawa 7:15
MOS IV - NOSiR Nowy Dwór III 11:15
MOS IV – SP 220/Atena Varsovia III 10:15
MOS IV - 13 Radom III 15:12
MOS IV - Rosario Lubowidz III 19:17
MOS IV - Nike Ostrołęka VI 15:7
Grupa E MOS V (Ola Piłat, Ola Milewska, Patrycja Palczewska)
MOS V - Sparta Grodzisk Maz. 1:15
MOS V – Atena 15:12
MOS V – Lesznowola 7:15
MOS V – Wrzos 2 12:15
MOS V - NOSiR Nowy Dwór V 2:15
MOS V - 13 Radom IV 11:15
MOS V - Nike Ostrołęka IV 10:15
Grupa B MOS VI (Zosia Głowińska, Tosia Solka, Sonia Ney)
MOS VI – Beta Błonie 3:15
MOS VI - NOSiR Nowy Dwór II 0:15
MOS VI – Perła Złotokłos 8:15
MOS VI - - 13 Radom II 9:15
MOS VI – SMS Warszawa II 9:15
MOS VI- Esperanto 5 15:5