Aktualności

16.02.2015

Udany start drużyn chłopców z rocznika 2002 w czwórkach w Turnieju Kinder + Sport

W pierwszym turnieju KINDER + SPORT, który odbył się w Międzyborowie chłopcy z rocznika 2002 startowali w czwórkach. MOS Wola wystawił trzy zespoły trenera Tomasza Kellera. Pierwszy zespół uzyskał prawo gry w następnym turnieju w I lidze, a dwa pozostałe nasze zespoły w II lidze Mazowsza.

  • Nasi siatkarze stoja po prawej, na pierwszym planie
    Nasi siatkarze stoja po prawej, na pierwszym planie

W dniu 15.02.2015, w Międzyborowie, został rozegrany pierwszy turniej z cyklu Kinder+ SPORT w kategorii czwórek dla rocznika 2002. Drużyna MOSu wystawiła do turnieju o mistrzostwo Mazowsza w mini siatkówce 3 składy. Pierwszy zespół w następnym turnieju zagra w 1. lidze, a drugi i trzeci w 2. Lidze.

Wszystkie drużyny, które startowały podzielono na 6 grup. Zwycięzcy grup z zespołami z 2. miejsc grali „krzyże” o awans do I ligi (przegrani trafiali do II ligi). Trzecie i czwarte miejsca grały o prawo gry w 3. lidze i dalsze drużyny trafiały do V ligi.

MOS I przebrnął przez fazę grupową jak burza i zajął I miejsce w grupie pokonując kolejno (grano do 21 pkt.): mdk 2 do 10, Metro 2 do 17, Siedlce 1 do 11. MOS II przegrał z MDK I do 17, wygrał z Sokołem Żuromin I do 18 i Mińskiem Mazowieckim II do 11. Szkoda szczególnie pierwszego przegranego meczu gdyż do stanu 16:16 Mosiacy prowadzili wyrównaną walkę. MOS III przegrał z Wołomin I do 10 i Metrem III do 19 i wygrał z Plasem III do 12 i po przeliczeniu małych punktów również uzyskał prawo do gry w barażach o I ligę!

W grach barażowych los połączył Mosiaków z pierwszego składu z MOSem III. Ci pierwsi zwyciężyli wygrywając zdecydowanie. MOS II z kolei grał z drużyną Plasu I i przegrał do 14 nie podejmując walki i nie pokazując na co ich stać, szkoda bo I liga była na wyciągnięcie ręki.

Następne turnieju zostaną rozegrane 15 marca i 12 kwietnia, oraz turniej półfinałowy 16.05 i finałowy 24.05.

 

Składy:

MOS I: K. Warcholiński (kpt.),M. Kulesza, B. Gomułka, P. Szlęzak, M. Karkowski i M. Gałązka

MOS II: M. Kolasa (kpt.), J. Kausa, D. Kaczyński, K. Bałdyga, A. Wiszniowski, M. Wierzbicki

MOSIII: F. Melaniuk (kpt.), M. Malinowski, B. Najda, J. Kępczyński, M. Bartczak

 

 

T.K.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy