Siatkarze MOS Wola wygrali turniej w Wiedniu

Kadeci MOS Wola wygrali turniej Hitthaller Cup 2005 w Wiedniu , z udziałem silnych 8 drużyn. W finale MOS Wola pokonał Berliner TSC i bylo to kolejne, piąte zwycięstwo drużyny warszawskiej w turnieju.

Kadeci MOS Wola (rocznik 1989/90) ,po wygraniu kolejnych pięciu meczów, zwyciężyli w silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju organizowanym przez klub Aon HotVolleys Wien.

Drużyna trenera Krzysztofa Zimnickiego pokonała kolejno: VC Dresden 3:0, Berliner TSC 2:1 i Aon Hot Volleys Wien 2:1 , zajmując I miejsce w grupie (we wszystkich meczach grano trzy sety).
W drugiej grupie wygrała reprezentacja Austrii przed Friedrichshafen z Niemiec, Scuola di Pallavolo  Modena z Italii i SCC Berlin.

W meczu pólfinałowym MOS Wola ,po bardzo dobrym spotkaniu, pokonał Friedichshafen 2:1 (16:25)(25:19)(15:4). W drugim półfnale Berliner TSC pokonał reprezentację narodową Austrii.

W meczu finałowym  o Hitthaller PUCHAR drużyna warszawska pokonała Berliner TSC 3:0.

Sklad MOS Wola:
F.Drzyzga, I.Łukasik, R.Iliński, P.Strzeżek, W.Pawlewicz, B.Kaczmarek, K.Jonak(libero) oraz K.Kostrzewa, J.Fryłow, L.Makowski, A.Walerzak. M.Marchwicki.
TRENER I Krzysztof Zimnicki. trener II Piotr Tabor

Na początku turnieju uczczono minutą ciszy pamięć Arka Gołasia, a siatkarze MOS Wola byli pogrążeni w żałobie.