Aktualności

11.09.2005

Siatkarki MOS Wola na drugim miejscu w Neubrandenburgu.

Drugie miejsce zajęły juniorki MOS Wola w turnieju w Neubrandenburgu w północno-wschodnich Niemczech. W turnieju wystąpiło 10 drużyn. W meczu finałowym nasze siatkarki uległy 1:2 zespołowi 1.VC Stralsund e.V. i była to jedyna porażka w turnieju.

  • Dziewczęta grały w Niemczech
    Dziewczęta grały w Niemczech

Drugie miejsce zajęły juniorki MOS Wola w turnieju w Neubrandenburgu w północno-wschodnich Niemczech. W turnieju wystąpiło 10 drużyn. W meczu finałowym nasze siatkarki uległy 1:2 zespołowi 1.VC Stralsund e.V. i była to jedyna nasza porażka. 

Uczestniczące w turnieju 10 drużyn podzielono na dwie grupy po pięć zespołów. Grano systemem  "każdy z każdym" w grupach mecze po dwa sety bez względu na wynik.
Nasze juniorki w grupie wygrały wszystkie cztery mecze i zajęły pierwsze miejsce.

W dniu dzisiejszym najpierw grały dodatkowy mecz drużyny z drugiego i trzeciego miejsca w grupie. Zwycięski zespół uzyskiwał awans do pierwszej czwórki, gdzie już oczekiwały najlepsze zespoły z rozgrywek grupowych.

W meczu półfinałowym siatkarki MOS Wola spotkały się, w hali pełnej  kibiców , z gospodarzem turnieju , zespołem Neubrandenburg. Po zaciętym meczu MOS Wola wygrał 2:1 i awansował do finału.

W finałe, jak już podaliśmy na początku ,  nasze siatkarki przegrały  1:2 z drużyną 1.VC.Stralsund e.V.

Ekipa MOS Wola występowała na turnieju w następującym składzie: Gabrysia Grabowska,Angelika Kołek, Ewelina Kondraszuk, Aneta Kownacka, Anna Kunysz, Ewa Parafińska, Agata Petrykowska, Justyna Skurzyńska , Magda Tekiel i Kasia Zimińska.
Trenerzy: Stanisław Lizińczyk i Artur Wójcik.

Magda Tekiel została wyróżniona nagrodą indywidualną.

Końcowa kolejność drużyn w turnieju:
1. VC Stralsund
2. UMKS MOS Wola Warszawa
3. HSG Uni Greifswald
4. SC Neubrandenburg I
5. MSV Schwerin- Pampow
6. PSV Neustrelitz I
7. PSV Neustrelitz II
8. SC Neubrandenburg - kadetki
9. SV Wawnow Rostock II
10. SC Neubrandenburg II
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy