MOS WOLA zajął czwarte miejsce w ogólnopolskim turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Prezydenta miasta Białegostoku.

W dniach 6-7 grudnia 2014 roku w Białymstoku został rozegrany Ogólnopolski turniej mini piłki siatkowej dziewcząt w kategorii czwórek i trójek o Puchar Prezydenta miasta Białegostoku, w którym udział wzięły zawodniczki MOS Wola z rocznika 2002.

W pierwszej fazie turnieju 12 drużyn podzielono na dwie sześciozespołowe grupy i grano jednego seta do 25 punktów. MOS rozlosowano do grupy „B”, w której kolejno pokonał zespoły z Kołobrzegu, MUKS Krótka Mysiadło II, SP26 Białystok. Drużyna MOS doznała też dwóch porażek z MKS 'Dwójka' Zawiercie i drugim zespołem gospodarzy – BAS Białystok. Z trzeciego miejsca w grupie dziewczęta awansowały do walki o miejsca 1-6. W tej fazie rozgrywek także grano każdy z każdym a bilans spotkań to trzy porażki: ponownie z MKS 'Dwójka' Zawiercie, UKS „Pogodno” Szczecin i z pierwszym zespołem BASu, oraz dwa zwycięstwa: udany rewanż z BASem II i pokonany pierwszy zespół MUKS Krótka Mysiadło. Trzecie miejsce było blisko, zaważył niekorzystny bilans małych punktów.