Aktualności

08.09.2005

Transfery, transfery... MOS Wola - "siatkarska fabryka"

Zbliża się rozpoczęcie rozgrywek. Około 20 siatkarzy i siatkarek, absolwentów MOS Wola, znajduje się w kręgu zainteresowań klubów ligowych. Prowadzone są rozmowy na temat gry naszych zawodników w sezonie 2005/2006.Niektórzy MOS nazywają siatkarską fabryką

  • Naszym absolwentom życzymy takich udanych bloków w I i II lidze.
    Naszym absolwentom życzymy takich udanych bloków w I i II lidze.

Zbliża się rozpoczęcie rozgrywek. Około 20 siatkarzy i siatkarek, absolwentów MOS Wola, znajduje się w kręgu zainteresowań klubów ligowych.
Prowadzone są rozmowy na temat gry naszych zawodników w sezonie 2005/2006 w seniorskich rozgrywkach ligowych. Niektórzy fachowcy z branży siatkówki  nazywają nasz MOS Wola   " siatkarską fabryką ", bo tutaj co roku kończy edukację wiele utalentowanych siatkarek i siatkarzy gotowych do gry na ligowych parkietach.

Oczywiście największy rozgłos przynoszą nam absolwenci MOS Wola grający w najlepszej lidze na świecie, włoskiej Serie A. Wychowanek MOS Wola Arkadiusz Gołaś zagra w tym sezonie w Lube Banca Macerata. Młody 18-letni Zbyszek Bartman , jeszcze junior, zagra w Weronie w klubie Marmi Lanza Verona.
Wychowanek MOS-u Michał Peciakowski przeszedł z AZS Politechnika do Bundesligi. Kilku innych absolwentów Woli gra w zespołach PLS i Ligi I B.

Obecnie trwają rozmowy z klubami ligowymi na temat wypożyczeń na najbliższy sezon.
Wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych dni i wtedy też wydany zostanie oficjalny komunikat.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy