Dwa zespoły kadetów MOS Wola grały równolegle swoje mecze w I lidze mazowieckiej.

Obydwa zespoły kadetów grały we wtorek swoje mecze w I lidze Mazowsza. Pierwszy zespół wygrał 3:0 wyjazdowy mecz z Plasem Warszawa, a druga drużyna kadetów uległa 0:3 zespołowi Olimpu Ostrołęka.

Pierwsza drużyna kadetów MOS Wola wygrała bez starty seta wyjazdowy mecz z Plasem Warszawa w rozgrywkach I ligi mazowieckiej.

Plas W-wa - MOS I Wola 0:3 (20:25)(19:25)(14:25).

-----------

Drugi, młodszy zespół kadetów MOS Wola przegrał 0:3 (11:25)(18:25)(26:28) z Olimpem Ostrołęka w rozgrywkach I ligi mazowieckiej w hali przy Rogalińskiej.

MOS II Wola - Olimp Ostrołęka 0:3 (11:25)(18:25)(26:28)

Skład MOS II Wola:

Tumiłowicz, Siewiorek, Ochnik, Strulak, Ostrowski, Belkiewicz, Milczarski (libero) oraz Skibiński, Boguszewski, Wachowicz.

Trener Kamil Trzciński powiedział nam, że najlepiej nasi chłopcy zagrali w trzeciej partii. Nasz zespół prowadził 11:4, 18:11, ale niestety nie udało sie wygrać końcówki i set przegraliśmy 26:28.