23.11.2014

Drugi zespół juniorów MOS Wola wygrał 3:0 z Żyrardowem i powalczy w fazie play-off o awans do I ligi mazowieckiej

Drugi zespół juniorów MOS Wola trenera Łukasza Janickiego zwyciężył 3:0 z OSiR Żyrardów w rozgrywkach II ligi mazowieckiej juniorów i zapewnił sobie udział w fazie play-off, gdzie powalczy o awans do I ligi Mazowsza.

• Drużyna juniorów MOS II Wola z trenerem Łukaszem Janickim
    Drużyna juniorów MOS II Wola z trenerem Łukaszem Janickim

Zwycięstwo i awans do rundy play-off o pierwszą ligę juniorów

MOS II Wola - OSiR Żyrardów 3:0 (25:13)(25:16)(25:20)

Zespół MOS Wola II junior rozegrał swoje ostatnie spotkanie i zarazem najważniejszy mecz w fazie grupowej podejmując zespół OSiR Żyrardów. Mecz rozegrany został w hali sportowej w Wiskitkach, w ramach promocji gminy.

Pierwszy set to wyrównana gra obydwu zespołów tylko do stanu 8:8, gdyż od tego momentu nasi chłopcy krok po kroku zaczęli realizować założenia przedmeczowe co przełożyło się na wielopunktową przewagę i dało zwycięstwo 25:13

Ten set to znakomita gra naszego libero Kacpra Goździkiewicza w przyjęciu, perfekcyjna zagrywka każdego z chłopców, a w szczególności naszego przyjmującego Roberta Ciebienia oraz rozgrywającego Piotra Cecota.

Druga partia również była znakomita w każdym elemencie, bardzo dobra gra blokiem naszych środkowych ( Damiana Maickiego oraz Radosława Białorudzkiego), oraz skuteczność w ataku naszego kapitana Michała Rojewskiego i przyjmującego Rafała Mamli dało zwycięstwo w tej partii 25:16

Trzeci set to lekkie rozluźnienie naszego zespołu co pozwoliło przeciwnikowi na zbliżenie się w końcówce seta do stanu 19:17, ale to my w dniu dzisiejszym byliśmy na fali i wiedzieliśmy że ten mecz należy do nas. Wygraliśmy tę partię 25:20, a całe spotkanie 3:0 i jednocześnie zapewniliśmy sobie awans do rundy play-off zajmując pierwszego miejsca w grupie.

Skład MOS II Wola : Radosław Białorudzki, Maciej Nowakowski, Damian Maicki, Michał Rojewski, Krzysztof Kowalski, Rafał Mamla, Piotr Cecot, Robert Ciebień, Wojciech Królikowski, Kacper Goździkiewicz