Zwycięstwo drugiego zespołu juniorów MOS Wola z Pionkami w rozgrywkach mazowieckich

Drugi zespół juniorów MOS Wola, który gra w II lidze mazowieckiej, odniósł kolejne zwycięstwo w rozgrywkach. Drużyna trenera Łukasza Janickiego pokonała 3:1 (25:23)(20:25)(25:13)(25:20) zespół PTS Pionki.

UMKS MOS II Wola - PTS Pionki 3:1 (25:23)(20:25)(25:13)(25:20)

Skład zespołu: Radosław Białorudzki, Szymon Jarzynka, Damian Maicki, Krzysztof Kowalski, Rafał Mamla, Piotr Bielski, Piotr Cecot, Dawid Puszczyński, Maciej Nowakowski, Kacper Goździkiewicz, Michał Rojewski i trener Łukasz Janicki.

W dniu 11.10.2014 II zespół juniorów podejmował we własnej hali obecnego lidera ligi PTS Pionki. Zespół ten ma na swoim koncie już dwie wygrane za trzy punkty, ale dzisiaj ustąpił naszym chłopcom przegrywając 1:3

Pierwszy stet do dobra gra obydwu zespołów i walka punkt za punkt, lecz w końcówce dzięki dobremu rozegraniu Cecota i dobrym atakom Jarzynki zespół mosu zwyciężył 25-23.

Drugi set to gra błędów, słabe przyjęcie i mała skuteczność w ataku oprowadziło do przegranej partii 20-25.

W trzecim secie nasi juniorzy wyszli na boisko bardzo skupieni i zdeterminowani i to oni pokazali znakomitą grę w każdym elemencie. Wszyscy w tej partii grali znakomicie zwyciężając łatwo 25-13.

Czwarty set to gra kontrolowana przez nasz zespół, znakomicie zafunkcjonował blok i to on był kluczem do zwycięstwa w czwartej part 25-20.

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy naszego zespołu, a w szczególności Szymon Jarzynka i Rafał Mamla, gdyż to oni mieli największą skuteczność w ataku.

Dobre spotkanie rozegrał również Radosław Białorudzki który bardzo dobrze zagrał blokiem.

Natomiast całe przyjęcie trzymał nasz libero Kacper Goździkiewicz.