Podsumowanie sezonu 2004/2005 przez Mazowiecko-Warszawski Związek Siatkówki

W 73 Gimnazjum im. Jerzego Huberta Wagnera odbyło się uroczyste zakończenie sezonu. Rozdano medale trzem najlepszym drużynom w każdej kategorii wiekowej dziewcząt i chłopców. Pięć drużyn MOS Wola zostało udekorowanych medalami za rozgrywki mazowieckie.

Po raz pierwszy od wielu lat Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej zorganizował uroczyste podsumowanie sezonu. Trzy najlepsze drużyny w każdej kategorii wiekowej zostały udekorowane medalami. Wreszcie zadbano , by należycie podziękować najlepszym i by młodzież oraz  trenerzy otrzymali zasłużoną, tradycyjną  pamiatkę sportową.
Medale wręczali prezes MWZPS Witold Roman, członek zarządu Dariusz Kopaniak i gospodarz obiektu Stanisław Lizińczyk, dyrektor 73. Gimnazjum im. J.H.Wagnera.

Przypomijmy, że nasze zespoły MOS Wola zdobyły następujące medale na Mazowszu w siatkówce halowej w sezonie 2004/2005:

juniorki - trener St.Lizińczyk złoty medal
juniorzy - trener K. Felczak złoty medal
kadetki - trener A. Wójcik srebrny medal
młodziczki - trener E. Lizińczyk srebrny medal
kadeci - trener K.Zimnicki brązowy medal

Medale za siatkówkę plażową zostały wręczone bezpośrednio po turniejach , a pary MOS Wola zdobyły w rozgrywkach mazowieckich 2005 roku następujące medale:
juniorzy - złoty, srebrny i brązowy
juniorki - złoty
kadeci - srebrny
młodziczki - srebrny i brązowy

Na uroczystości w Gimnazjum J.H.Wagnera oprócz medali drużyny mistrzów Mazowsza otrzymały koszulki z Ligi Światowej , a  drużyny medalistów mistrzostw Polski - upominki od firmy Isostar - bidony i odżywki.

Na zakończenie nagrodzono również trenerów wszystkich drużyn mazowieckich, które zdobyły medale w zawodach wojewódzkich.