Aktualności

11.09.2014

Rozkład zajęć treningowych w MOS Wola w roku szkolnym 2014/2015

Prezentujemy stały rozkład zajęć w MOS Wola, który obowiązuje od dnia 8 września. W zaprezentowanym stałym planie zajęć zaszły minimalne zmiany. Prosimy o sprawdzenie aktualnego rozkładu zajęć.

 

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT

MOS WOLA W  ROKU SZKOLNYM  2014/2015

 

SEKCJA  CHŁOPCÓW

 

KRZYSZTOF FELCZAK CHŁOPCY – JUNIORZY – ‘96/97

 

Poniedziałek 18:00 – 19:30 MOS

Środa 19:00 – 20:30 MOS

Czwartek 19:00 – 21:15 MOS

Piątek 16:30 – 18.00 G 48 Deotymy

Sobota 11:00 – 13:15 MOS        

 

ŁUKASZ JANICKI CHŁOPCY – JUNIOR II ‘97

 

Wtorek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy

Środa 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy

Piątek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy

 

KAMIL TRZCIŃSKI CHŁOPCY – KADET I ‘98/99

 

Wtorek 19:30 – 21:00 MOS

Środa 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy

Sobota 13:00 14:30 MOS

 

KAMIL TRZCIŃSKI CHŁOPCY – KADET II ‘99

 

Wtorek 16:30 – 18:00 G 48 Deotymy

Piątek 16:30 – 18:00 G 48 Deotymy

Sobota 15:00 16:30 MOS

 

KRZYSZTOF WÓJCIK  CHŁOPCY MŁODZIEŻOWCY -  II Liga

 

Poniedziałek 19:30 – 21:00 MOS      

Wtorek 18:00 – 19:30 MOS              

Piątek 19:30 – 21:00 MOS    

Sobota 17:00 – 19:15 MOS   

 

KONRAD NASSALSKI CHŁOPCY – MŁODZIK I – ‘00

 

Poniedziałek 16:30 – 18:00 G 48 Deotymy

Środa 16:30 – 18:00 G 48 Deotymy

 

KRZYSZTOF DZIUBAŃSKI CHŁOPCY – MŁODZIK II – ‘01

 

Wtorek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy

Czwartek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy

Piątek 18:00 – 19:30 G 48 Deotymy

Sobota 09:30 11:00 G 48 Deotymy

 

TOMASZ KELLER   CHŁOPCY MINI – ’02

 

Wtorek 17:00 – 18:30 MOS/III LO

Środa 17:00 – 18:30 MOS/III LO

Sobota 09:00 10:30 MOS/III LO

 

MATEUSZ JAWORSKI   CHŁOPCY MINI – ’03

 

Środa 15:30 – 17:00 MOS

Czwartek 16:30 – 18:00 G 48 Deotymy

Sobota 10:30 12:00 MOS/III LO

 

PAWEŁ WASILEWSKI –  CHŁOPCY MINI – ’04/05 i młodsi

 

Poniedziałek 17:00 – 18:30 MOS/III LO

Środa 15:30 – 17:00 MOS

Czwartek 15:30 – 17:00 MOS

 

JOANNA WILIŃSKA – CHŁOPCY MINI – ‘03/04

 

Poniedziałek 14:40 – 16:15    SP 314

Czwartek 14:40 – 16:15       SP 314

 

BARTOSZ PATER

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY STARSI ‘98/97/96

 

Poniedziałek 20:00 – 21:30 MOS/III LO

Wtorek 20:00 – 20:45 MOS/III LO

Czwartek 20:00 – 21:30 MOS/III LO

 

BARTOSZ PATER

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY MŁODSI ‘01/00/99

 

Poniedziałek 18:30 – 20:00 MOS/III LO

Czwartek 18:30 – 20:00 MOS/III LO

 

SEKCJA DZIEWCZĄT

 

ARTUR WÓJCIK – DZIEWCZĘTA – JUNIORKI I – ‘96/97

 

Wtorek 16:30 – 18:00 MOS

Wtorek 18:00 – 19:30 MOS/SIŁOWNIA

Piątek 18:00 – 19:30 MOS

 

ARTUR WÓJCIK, STANISŁAW LIZIŃCZYK – DZIEWCZĘTA –JUNIORKI II – ‘96

 

Środa 16:45 – 19:00 MOS

Sobota 08:45 – 11:00 MOS

 

JACEK BANASIK – DZIEWCZĘTA –KADETKI I – ‘98/99

 

Poniedziałek 16:30 – 18:00 MOS

Wtorek 18:00 – 19:30 G48 Deotymy      

Czwartek 16:45 – 19:00 MOS

Piątek 18:00 – 19:30 G48 Deotymy    

  

RADOSŁAW KRUKOWSKI – DZIEWCZĘTA –MŁODZICZKI – ‘00

 

Poniedziałek 15:00 – 16:30 MOS

Środa 18:00 – 19:30 G48 Deotymy

Piątek 15:00 – 16:30 MOS

Sobota 09:30 – 11:00 G48 Deotymy

 

JANUSZ PATRIAK DZIEWCZĘTA – MŁODZICZKI II  '01

 

Poniedziałek 16.30 – 18.00 G48 Deotymy

Środa 16:30 – 18:00 G48 Deotymy

Czwartek 16:30 – 18:00 G48 Deotymy

Piątek 16:30 – 18:00 G48 Deotymy

 

STANISŁAW LIZIŃCZYK DZIEWCZĘTA –MINI  '02

 

Wtorek 18:30 – 20:00 MOS/III LO

Czwartek 17:00 – 18:30 MOS/III LO

Sobota 09:30 – 11:00 G48 Deotymy

 

RADOSŁAW KRUKOWSKI – DZIEWCZĘTA – MINI  '03

 

Wtorek                     15:00 – 16:30 MOS

Czwartek                   15:30 – 17:00 MOS

Piątek                       16:30 – 18:00 MOS

 

JAKUB MIECZNIKOWSKI – DZIEWCZĘTA – MINI  '04/05 I i MŁODSZE

 

Wtorek                      15:00 – 16:30 MOS

Piątek                        16:30 – 18:00 MOS

Sobota                       12:00 – 13:30 MOS/III L.O.

 

KRZYSZTOF MARUSZKIN – DZIEWCZĘTA MINI – ’ I MŁODSZE

Wtorek                      14.30 – 16.00             SP 316 ul. Szobera 1

Czwartek                    14.00 – 15.30             SP 316 ul. Szobera 1

Sobota                       11.00 – 12.30             SP 316 ul. Szobera 1

 

MAŁGORZATA GOGOŁEK – DZIEWCZĘTA MINI – ’ I MŁODSZE


Poniedziałek  15.30 - 17,00     SP 289

Wtorek        15,30 - 17,00       SP 289

Czwartek      16,00 - 17,30      SP 289

 

PIOTR JANUSZ – DZIEWCZĘTA MINI – ’04 i młodsze

 

Poniedziałek 16.30 – 18.00 SP 168 ul. Zwycięzców 44

Wtorek       16.30 – 18.00 SP 168 ul. Zwycięzców 44

Czwartek     17.00 – 18.30 SP 168 ul. Zwycięzców 44

 

PIOTR TABOR -

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA STARSZE 98/97/96

 

Środa 18:30 – 20:45 MOS/III LO

Piątek 18:30 – 20:00 MOS/III LO

 

PIOTR TABOR -  

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA MŁODSZE ‘01/00/99

 

Środa 16:30 – 18:00 G48 Deotymy

Piątek 17:00 – 18:30 MOS/III LO

 

BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI

TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami

poszczególnych grup.

Poniedziałek 18:00 – 19:30 (młodzieżowcy)

Poniedziałek 19:30 – 21:00 (juniorzy)

Wtorek 19.00 – 21.15 (juniorki)

Wtorek 18.00 – 20.15 (kadetki)

Czwartek 17.30 – 19.00 (juniorzy)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy