Aktualności

26.06.2014

Uroczyste zakończenie wyjątkowo udanego sezonu w sekcji żeńskiej MOS Wola

W sali pamiątek klubowych MOS Wola przy ul. Rogalińskiej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji zakończenia bardzo udanego sezonu w sekcji żeńskiej.Dziewczęta po raz pierwszy w historii klubu wywalczyły w jednym sezonie dwa medale Mistrzostw Polski.Gratulacje zawodniczkom i kadrze szkoleniowej składali dyrektor MOS Wola Paweł Wasilewski i prezes UMKS MOS Wola Krzysztof Zimnicki.

  • Spotkanie z okazji zakończenia udanego sezonu
    Spotkanie z okazji zakończenia udanego sezonu
  • Wspólna fotografia w sali pamiątek klubowych
    Wspólna fotografia w sali pamiątek klubowych

Gratulacje dziewczętom złożył trener koordynator sekcji żeńskiej Artur Wójcik, który przedstawił drogę do sukcesów naszych dziewcząt. Wspaniałego sezonu pogratulował wszystkim zebranym dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola pan Paweł Wasilewski.

Prezes UMKS MOS Wola Krzysztof Zimnicki podkreślił, że po raz pierwszy w historii klubu sekcja żeńska zdobyła dwa medale w jednym sezonie, w dwóch kategoriach wiekowych: juniorek i kadetek. Nawiązując do historii klubu prezes Krzysztof Zimnicki przypomniał, że to dzięki siatkarkom został założony przy MOS Wola Międzyszkolny Klub Sportowy, po ich sukcesach w turniejach z udziałem profesjonalnych drużyn z Polski i zagranicy. Dziewczęta w tym roku nawiązały do największych sukcesów sekcji z lat 80-tych ubiegłego wieku, kiedy to dziewczęta z MOS Wola były czołową siłą polskiej siatkówki młodzieżowej.

Dziewczęta w nagrodę za medale w Mistrzostwach Polski otrzymały od klubu upominki w postaci sprzętu sportowego.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy