Drużyna chłopców MOS-u Wola , rocznik 2001 Mistrzami Mazowsza w Turnieju Kinder+Sport w czwórkach!

Chłopcy z rocznika 2001 zdobyli tytuł mistrzów Mazowsza w Turnieju Finałowym Kinder+Sport w czwórkach! Drużyna trenera Krzysztofa Dziubańskiego grała w składzie: Mikołaj Drobek, Gracjan Sucharski, Kacper Jędrzejczyk, Kacper Kulesza, Michał Nowak. Gratulacje!

W sobotę 07.06 rozegrany został finałowy turniej o Mistrzostwo Mazowsza czwórek rocznika 2001. W turnieju udział wzięły dwa zespołu Mos-u Wola.

Drugi zespół w składzie: Franek Maliszewski, Maciej Pielasa, Huber Bieguński, Kacper Mitręga, uplasował się na miejscach 9-16.

Pierwszy zespół MOS Wola w składzie: Mikołaj Drobek (kapitan), Gracjan Sucharski, Michał Nowak, Kacper Kulesza, Kacper Jędrzejczyk zajął pierwsze miejsce i zapewnił sobie awans do Mistrzostw Polski rozgrywek Kinder Plus Sport.

Chłopcy z MOS-u Wola wykazali się bardzo dużą wytrwałością, w ciężkich momentach potrafili zachować zimną krew. Na wyróżnienie zasługuje nasz kapitan Mikołaj Drobek który w trudnych chwilach potrafił wziąć ciężar gry na siebie i rozstrzygać decydujące piłki na naszą korzyść.

Wyniki naszego zespołu MOS I Wola w turnieju finałowym Kinder+Sport

W rozgrywkach grupowych:
1. Czarni Radom I
2. MOS  Wola
3. Metro IV
4. Wilga Garwolin
Do ósemki awansowaliśmy z drugiego miejsca przegrywając z Czarnymi Radom. W ósemce trafiliśmy do grupy:
1. MOS Wola
2. Czarni Radom II
3. Metro I
4. Metro II
Do czwórki awansowaliśmy z pierwszego miejsca z kompletem zwycięstw, wszystkie po 2:0.

W meczu o awans do finału trafiliśmy na Plas Warszawa, który także pokonaliśmy 2:0

W meczu finałowym o złoty medal spotkaliśmy się z pierwszym zespołem Metra Warszawa, który po bardzo zaciętym spotkaniu wygraliśmy  2:0 (12:10)(11:7) i zostaliśmy Mistrzami Mazowasza.

Trener Krzysztof Dziubański tak skomentował sukces swoich podopiecznych:
Bardzo cieszymy się z tego sukcesu i awansu do Ogólnopolskiego Turnieju Finałowego, który odbędzie się w Drzonkowie. Chłopcy w to zwycięstwo włożyli bardzo dużo pracy i serca. Ciężką pracą treningową zasłużyli sobie na taki sukces. Pragnę również podziękować rodzicom, na których można było polegać podczas wszystkich zawodów jakie mieliśmy w tym sezonie.