Aktualności

05.06.2014

Uroczyste spotkanie drugoligowej drużyny siatkarzy UMKS MOS Wola z władzami klubu na zakończenie udanego sezonu.

W sali pamiątek klubowych MOS Wola przy ul. Rogalińskiej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji zakończenia udanego sezonu przez siatkarzy z warszawskiej Woli, którzy wygrali, po raz pierwszy w historii, II ligę mężczyzn.

  • Uroczyste spotkanie w sali pamiątek klubowych na zakończenie sezonu.
    Uroczyste spotkanie w sali pamiątek klubowych na zakończenie sezonu.
  • Kapitan Piotr Cichocki już podpisał kontrakt z I - igowym Pekpolem Ostrołęka na przyszły sezon.
    Kapitan Piotr Cichocki już podpisał kontrakt z I - igowym Pekpolem Ostrołęka na przyszły sezon.
  • Tramwaje Warszawskie - główny sponsor naszej drugoligowej drużyny siatkarzy,
    Tramwaje Warszawskie - główny sponsor naszej drugoligowej drużyny siatkarzy,

W spotkaniu uczestniczyli zawodnicy drugoligowego zespołu UMKS MOS Wola oraz trenerzy Krzysztof Wójcik i Bartosz Pater. Władze MOS Wola reprezentowali prezes Krzysztof Zimnicki i wiceprezes Krzysztof Felczak. Obecni byli także wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół MOS Wola, Andrzej Warzywoda i Przewodniczący Rady Rodziców MOS Wola, Oskar Jass.

Prezes Krzysztof Zimnicki i wiceprezes Krzysztof Felczak, dokonując podsumowania sezonu złożyli zawodnikom i trenerom serdeczne gratulacje z okazji wygrania drugoligowej rywalizacji w północno-wschodniej Polsce.

    - Przed sezonem mieliśmy ogromne kłopoty finansowe, nie było wiadomo, czy wystartujemy w rozgrywkach, powiedział prezes Krzysztof Zimnicki. Ale o tym informowaliśmy drużynę. Kiedy udało się pozyskać sponsora głównego, Tramwaje Warszawskie, wiadomo było, że wystartujemy w rozgrywkach. Pomogli także inni sponsorzy, miasto stołeczne Warszawa, siłownia Cross House. Serdecznie wszystkim za pomoc dziękujemy.

Postawiliśmy przed drużyną i trenerami zadanie utrzymania się w II lidze - powiedział prezes. Udział w rozgrywkach i Wasze wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki Waszej dobrej grze wielokrotnie padały rekordy frekwencji w naszej hali i daliście nam wszystkim wiele radości. Na Wasze mecze przybywali licznie kibice, ale także znamienici goście jak poseł na Sejm pan Michał Szczerba - wielki przyjaciel sportu, a także najwyższe władze Dzielnicy Wola.

Zagraliście wiele świetnych spotkań, pokazaliście coraz lepszą grę. Wykonaliście kawał dobrej roboty. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i dlatego zaczęliście marzyć o awansie do pierwszej ligi. Nie udało się, ale nikt z kierownictwa naszego klubu nie ma do Was żadnych pretensji, bo i tak zrobiliście bardzo dużo, więcej niż oczekiwaliśmy.

Wasza bardzo dobra gra spowodowała, że wielu z Was otrzymuje obecnie propozycje z klubów I ligi. Gratulujemy Wam i cieszymy się z Waszych sukcesów osobistych, ale udział w naszej wolskiej drugoligowej drużynie miał poprawić Wasze umiejętności i dać Wam tak potrzebne ogranie. Udało się, cieszymy się z tego i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Wiemy, że ta drużyna praktycznie przestanie istnieć, większość z Was przejdzie do innych klubów, ale to Wasz i nasz sukces. Życzymy Wam jak najlepiej w innych klubach i mamy nadzieję, że dobrze zapamiętacie grę w naszym MOS-ie - zakończył prezes Krzysztof Zimnicki. Teraz trudne zadanie przed sztabem szkoleniowym, musimy budować zupełnie nowy zespół na sezon 2014/2015.

Następnie władze klubu UMKS MOS Wola Warszawa i Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół MOS Wola wręczyli zawodnikom upominki w postaci sprzętu sportowego.

 

W sezonie 2013/2014 w II lidze mężczyzn siatkarze UMKS MOS Wola rozegrali 29 spotkań. Oto ilość występów poszczególnych zawodników:

Cichocki Piotr 29 meczów
Obermeler Rafał 28
Gregorowicz Szymon 28
Filip Jakub 27
Bujniak Patryk 27
Sęk Paweł 27
Sobolewski Adam 27
Monkiewicz Jakub 24
Kańczok Mateusz 22
Nassalski Konrad 18
Kulik Kajetan 17
Kowalczyk Grzegorz 15
Rudzki Cezary 14
Kozdroń Patryk 7
Prudzyński Mateusz 5
Poros Bartosz 5
Pawłowski Damian 3
Urbański Tomasz 2
Siuta Damian 2
Smoliński Przemysław 1
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy