Aktualności

27.05.2014

Siatkarze MOS Wola na Wielkim Pikniku Rodzinnym

Siatkarze drugoligowej drużyny MOS Wola uczestniczyli w Wielkim Pikniku Rodzinnym w Parku Górczewska, który odbywał się pod hasłem "Więcej życzliwości w komunikacji miejskiej". Do udziału w festynie zostaliśmy zaproszeni przez Tramwaje Warszawskie, które wspierały naszą drużynę w rozgrywkach drugiej ligi w minionym sezonie.

 • Na Pikniku Rodzinnym
  Na Pikniku Rodzinnym
 • Na Pikniku w Parku Górczewska
  Na Pikniku w Parku Górczewska
 • Tramwaje Warszawskie - główny sponsor naszej drugoligowej drużyny siatkarzy
  Tramwaje Warszawskie - główny sponsor naszej drugoligowej drużyny siatkarzy
 • Plakat Pikniku
  Plakat Pikniku

 

Wielki Piknik Rodzinny z siatkarzami z Woli

 

W sobotę 24 maja 2014r . w Parku Górczewska został zorganizowany Wielki Piknik Rodzinny, w którym udział wzięli siatkarze naszego klubu. Piknik odbywał się pod hasłem „Więcej życzliwości” i miał za zadanie rozpoczęcie kampanii „Więcej życzliwości w komunikacji miejskiej”. Do udziału w tym festynie zostaliśmy zaproszeni przez Tramwaje Warszawskie, które wspierały naszą drużynę w rozgrywkach 2 ligi w minionym sezonie.

 

UMKS MOS Wola przygotował na piknik specjalne boisko i akcję promującą siatkówkę i nasz ośrodek. Przez cały dzień przy wspaniałej pogodzie w atmosferze zabawy nasi trenerzy i zawodnicy drugoligowej oraz juniorskiej drużyny UMKS Wola przeprowadzali różnego rodzaju gry i zabawy siatkarskie.

Najlepsi uczestnicy tych zabaw zostali nagrodzeni gadżetami klubowymi a także otrzymali zaproszenie do udziału w regularnych zajęciach treningowych w naszym klubie. Nad sprawnym przebiegiem akcji czuwał Pan Andrzej Warzywoda – wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół MOS Wola.

Udział w tego rodzaju przedsięwzięciach był jednym z elementów współpracy naszego klubu i Tramwajów Warszawskich w ostatnim sezonie.

Mamy nadzieję, że obie strony będą dalej współpracowały w promowaniu siatkówki i naszego klubu na Woli.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy