Aktualności

27.05.2005

Porażka juniorów MOS Wola w Berlinie

Juniorzy MOS Wola, wicemistrzowie Polski, przegrali 1:3 z VC Olympia Berlin Zürich Team, czyli z reprezentacją Niemiec - rocznik 85-86, przygotowującą się do udziału w mistrzostwach świata. Przypomnijmy, że Niemcy to trzecia drużyna Europy w tym roczniku.

  • Olympia Berlin Zürich Team - rocznik 85, grają w 1.Bundeslidze.
    Olympia Berlin Zürich Team - rocznik 85, grają w 1.Bundeslidze.

Juniorzy MOS Wola, wicemistrzowie Polski, przegrali 1:3 z VC Olympia Berlin Zürich Team, czyli z reprezentacją Niemiec - rocznik 85-86, przygotowującą się do udziału w mistrzostwach świata.

Przypomnijmy, że Niemcy to trzecia drużyna Europy w tym roczniku, a  reprezentacja Polski 85-86, niestety, nie zakwalifikowała się do finałów ME.

MOS Wola - Niemcy (Reprezentacja' 85-86)  1:3 (-13; -17; -16; 21)
Jak relacjonuje z Berlina trener Krzysztof Felczak:
Trzy sety z wyraźną przewagą zespolu niemieckiego (grali w pełnym skladzie: 6 zawodnikow z VC Olympia Berlin, 2 z Frankfurtu i 4 z Friedrichshafen).
W czwartym secie w naszym zespole weszlo 2 nowych zawodnikiow: Keller i Mazowiecki i ku zaskoczeniu Niemców wygraliśmy grając bardzo skutecznie w każdym elemencie. W calym meczu dobra postawa Świrydowicza i Łukasika.

MOS Wola: Zrajkowski, Skrzypkowski (Kiszka), Świrydowicz, Wójcicki, Łukasik, Stępień, libero: Kowal oraz Mazowiecki i Keller


MOS Wola przebywa w Berlinie z rewizytą , na zaproszenie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Niemieckiego Związku Siatkówki. Siatkarze z Woli wyjechali w osłabionym składzie bez trzech mistrzów Europy - Zbigniewa Bartmana, Grzegorza Łomacza i Mateusza Gorzewskiego, którzy aktualnie przebywają z reprezentacją Polski do lat 18 w Brazylii.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy