Aktualności

13.05.2005

EXPRESS WIECZORNY o sukcesach MOS Wola

W dzisiejszym numerze Expressu Wieczornego Nr 9 (15633) red. Jan Galuba w artykule p.t. "SREBRO DLA WOLI", ilustrowanym zdjęciem naszych siatkarzy, pisze o wicemistrzostwie Polski juniorów MOS Wola ..

  • Express Wieczorny
    Express Wieczorny

W "Expressie Wieczornym" czytamy:

W zakończonych niedawno finałach mistrzostw Polski 2005 r. w siatkówce juniorów, które odbyły się w Bełchatowie, siatkarze MOS Wola Warszawa zdobyli tytuł wicemistrzów Polski. Jest to juz 21.medal mistrzostw Polski w siatkówce klubu z warszawskiej Woli ( 7 złotych, 7 srebrnych i 7 brązowych). Mistrzem Polski zostali siatkarze MOS Będzin.
Dziewczęta z MOS WOLA zajęły szóste miejsce w kraju.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy "WOLA", przy ul.Rogalińskiej, to szczególne zjawisko w polskiej siatkówce młodzieżowej.
W tym jednosekcyjnym klubie trenuje aż czterysta chłopców i dziewcząt, w dwudziestu grupach treningowych, pod okiem ośmiu trenerów. Co roku młodzieżowe zespoły z MOS WOLA przywożą medale mistrzostw Polski i prezentują wyjątkowo wysoki poziom!

W ostatnich sześciu latach, MOS WOLA aż pięciokrotnie wygrał ranking Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu na najlepszy klub siatkówki młodzieżowej w Polsce. A w ostatnim roku zarówno w siatkówce halowej, jak i plażowej. W opinii wielu fachowców i dziennikarzy, MOS WOLA to jeden z najlepszych i największych ośrodków siatkarskich w Polsce, a nawet w Europie. Tu wyrastają sławy polskiej siatkówki, jak choćby olimpijczyk z Aten Arkadiusz Gołaś, który obecnie robi furorę w najlepszej na świecie lidze włoskiej, grając w Padwie...

Zachęcamy do lektury Expressu Wieczornego".
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy