Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Trwają siatkarskie mistrzostwa Polski kadetów i kadetek w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wyniki po trzech dniach zawodów.
Trwają mistrzostwa Polski kadetów i kadetek w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywane na terenie województwa Lubelskiego.
Mistrzostwa rozgrywane są bez drużyn MOS Wola, ale w drużynie Metra Warszawa uczestniczą w finałach zawodnicy MOS-u F.Drzyzga i I.Łukasik.
Wyniki turnieju chłopców I dzień:
Gr. A
AZS Delic Pol Częstochowa - Dziekan Milicz 3:2
Joker Piła - Maraton Świnoujście 3:0
Gr. B
Metro Warszawa - Jadar Radom 3:1
GTPS Gorzów - MKS V LO Rzeszów 3:1
Wyniki turnieju dziewcząt I dzień:
Budowlani Toruń - Dalin Myślenice 3:2
Armatura Kraków - Gedania 1:3
Gwardia Wrocław - MKS Bielsko Biała 3:0
MMKS Dąbrowa Górnicza - Nafta Piła 0:3
Wyniki turnieju chłopców II dzień:
Gr A
Maraton Świnoujście - Dziekan Milicz 3:0
AZS Delic Pol Częstochowa - Joker Piła 3:0
Gr. B
Metro Warszawa - MKS V LO Rzeszów 3:1
Jadar Radom - GTPS Gorzów 1:3
Wyniki turnieju dziewcząt II dzień:
Dalin Myslenice - Gedania 0:3
Budowlani Toruń - Armatura Kraków 3:0
MKS Bielsko Biała - Nafta Piła 3:0
Gwardia Wrocław - MMKS Dąbrowa Górnicza
Wyniki III dnia rozgrywek w grupach:
Chłopcy Gr A
Joker Piła - Dziekan Milicz 0:3
Maraton Świnoujście - Delic Pol Częstochowa 3:2
Tabela:
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety |
1 | Delic-Pol Norwid Częstochowa | 3 | 5 | 8:5 |
2 | MMKS Maraton Świnoujście | 3 | 5 | 6:5 |
3 | KS Dziekan Milicz | 3 | 4 | 5:6 |
4 | KS Joker Piła | 3 | 4 | 3:6 |
Chłopcy Gr B
Metro - GTPS Gorzów 3:1
MKS Rzeszów - Jadar Radom 3:1
Tabela:
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety |
1 | KS Metro Warszawa | 3 | 6 | 9:3 |
2 | GTPS Gorzów Wielkopolski | 3 | 5 | 7:5 |
3 | MKS V LO Rzeszów | 3 | 4 | 5:7 |
4 | KS Jadar Radom | 3 | 3 | 3:9 |
Dziewczęta Gr A
Armatura Kraków - Dalin Myslenice 3:2
Gedania - Budowlani Toruń 1:3
Tabela:
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety |
1 | TKST Budowlani Toruń | 3 | 6 | 9:3 |
2 | KKS Gedania Gdańsk | 3 | 5 | 7:4 |
3 | KS Armatura Kraków | 3 | 4 | 4:8 |
4 | KS Dalin Myślenice | 3 | 3 | 4:9 |
Dziewczęta Gr B
MMKS Dąbrowa Górnicza - MKS Bielsko Biała 3:2
Nafta Piła - Gwardia Wrocław 3:0
Tabela:
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety |
1 | Gwardia Wrocław | 3 | 5 | 6:3 |
2 | PTPS Nafta Gaz Piła | 3 | 5 | 6:3 |
3 | MKS Bielsko-Biała | 3 | 4 | 5:6 |
4 | MMKS Dąbrowa Górnicza | 3 | 4 | 3:8 |