Aktualności

13.04.2005

Juniorzy MOS Wola WICEMISTRZAMI POLSKI 2005

Juniorzy MOS Wola przegrali finałowy mecz z MOS Będzin 1:3 i zdobyli srebrne medale oraz tytuł wicemistrzów Polski.

  • Kapitan MOS-u G.Łomacz odbiera puchar za II miejsce Woli
    Kapitan MOS-u G.Łomacz odbiera puchar za II miejsce Woli
Ciężki bój stoczyli juniorzy MOS Wola w  walce o złoty medal w mistrzostwach Polski. Przegraliśmy , niestety 1:3, mimo że wydawało się , iż o wszystkim zadecyduje piąty set. W czwartej partii MOS Wola prowadził już 22:18 , ale koncówka seta należała do drużyny z Będzina i ona wygrała czwartą partię 26:24 i cały mecz 3:1. Gratulujemy naszym rywalom, którzy byli najlepszym zespołem mistrzostw i zasłużenie wywalczyli złoto. Szkoda, że nie mógł wystąpić na boisku w tym turnieju kapitan naszej drużyny juniorów Kamil Mazowiecki, który tuż przed turniejem finałowym doznał kontuzji stopy.
Srebry medal naszych juniorów na MP w Bełchatowie jest już 21 medalem mistrzostw Polski zdobytym przez sekcję siatkówki naszego klubu.

MOS Wola - MOS Będzin 1:3  (23:25)(21:25)(25:22)(24:26)

Tytuł wicemistrzów Polski juniorów na rok 2005 dla MOS Wola zdobyli: Grzegorz Łomacz (kapitan), Zbigniew Bartman, Mateusz Gorzewski, Waldemar Świrydowicz, Kamil Skrzypkowski, Dominik Wójcicki, Michał Stępień, Paweł Kowal, Bartosz Zrajkowski, Jakub Kiszka, Igor Łukasik i Fabian Drzyzga

Końcowa kolejność w Mistrzostwach Polski juniorów 2005:
1. MKS MOS Będzin 2. MOS Wola Warszawa 3. Delic-Pol Częstochowa

4. Metro Warszawa 5. Skra Bełchatów 6. MMKS Kędzierzyn Koźle 7. Chemik Olsztyn 8. Gwardia Wrocław

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy