Aktualności

06.11.2013

Program gier i regulamin 27. Międzynarodowego Turnieju WOLA-CUP '2013

W piątek rozpoczyna się tradycyjny turniej siatkówki młodzieżowej WOLA-CUP. Prezentujemy program gier w turnieju i regulamin zawodów. W turnieju wystartuje 20 drużyn, 12 w turnieju młodzików i 8 w turnieju minisiatkówki.

  • Zadanie współfinansowane ze środków m.st.Warszawy
    Zadanie współfinansowane ze środków m.st.Warszawy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczestniczy 20 drużyn chłopców

Turniej w kategorii młodzików (1999 i młodsi), mecze na sektorach 1 i 3:

Grupa A                                         Grupa B                                           Grupa C

1.Volley Gubin                              1. VC Dresden                                   1. Huragan Wołomin

2.UKS PLAS Warszawa                   2. UKS Olimp Ostrołęka                       2. SOS ZSS Nysa

3.Trefl Gdańsk                              3. Kadra Kujawsko-Pomorskiego           3. Wifama Łódz

4. MOS WOLA I Warszawa              4. MOS WOLA II Warszawa                4. KS Metro Warszawa

Turniej w kategorii mini siatkówki (2001 i młodsi), mecze na sektorze 2:

Grupa A                                           Grupa B

1. SP 11 Kędzierzyn Koźle                1. Tomart SOS ZSS Nysa

2. Berliner TSC                               2. Piast Krotoszyn

3. Hot Volley Wiedeń                      3. Slavia Svidnik

4. MOS I WOLA Warszawa               4. MOS II WOLA Warszawa

 

PIĄTEK 08.11.2013

Sektor 1

Sektor 2

Sektor 3

16.00 (1) MOS I  Wola Warszawa – Plas Warszawa

(I mini) MOS II Wola Warszawa  – Piast Krotoszyn

(2) MOS II Wola – UKS Olimp Ostrołęka

17.00 (3) Huragan Wołomin  – KS Metro Warszawa

(II mini) MOS I Wola Warszawa – TSC Berlin

(4) SOS ZSS Nysa – Wifama Łódz

18.00 (5) UKS Olimp Ostrołęka  – Kadra Kuj.-Pom.

(III mini) Slavia Svidnik – Tomart SOS ZSS Sysa

(6) Trefl Gdańsk – Volley Gubin

19.00 (7) VC Dresden – MOS II Wola Warszawa

(IV mini) SP 11  Kędzierzyn Kożle – Hot Volley Wiedeń

(8) Wifama Łódz – Huragan Wołomin

SOBOTA 9.11.2013

9.00 (9) SOS ZSS Nysa – KS Metro Warszawa

(V mini) MOS II Wola – Tomart SOS ZSS Nysa

(10) VC Dresden – Kadra Kujawsko-Pomorskiego

SOBOTA, 9.11.2013

10.00 UROCZYSTE OTWARCIE OBYDWU KATEGORII WIEKOWYCH

10.30 (11)MOS I Wola Warszawa – Volley Gubin

(VI mini) MOS I  Wola – SP 11 Kędzierzyn Koźle

(12) Trefl Gdańsk – Plas  Warszawa

11.30 (13) VC Dresden – UKS Olimp Ostrołęka

(VII mini) Piast Krotoszyn – Slavia Svidnik

(14) Huragan Wołomin – SOS ZSS Nysa

12.30 (15) MOS I Wola Warszawa -  Trefl Gdańsk

(VIII mini) TSC Berlin – Hot Volley Wiedeń

(16) Kadra Kujawsko Pom. – MOS II Wola Warszawa

13.30 (17) Wifama Łódz – KS Metro Warszawa

(IX mini) Tomart SOS ZSS Nysa – Piast Krotoszyn

(18) Volley Gubin – Plas Warszawa

14.30   (19)  2A – 3B

(X mini) SP 11 Kędzierzyn Koźle – TSC Berlin

(20)   2B – 3C

15.30   (21) 2C – 3A

(XI mini) Slavia Svidnik – MOS II Wola Warszawa

(22) Gr. F    4A - 4C

16.30  (23) Gr. G

  4B – przegrany meczu 19

(XII mini) MOS I  Wola – Hot Volley Wiedeń

(24) Gr. D

1A – zwycięzca meczu 19

17.30  (25) Gr. E

1C – zwycięzca meczu 21

(XIII mini)  3A – 4B

(26) Gr. F 

4C – przegrany meczu 20

18.30  (27) Gr. E

1C – 1B

(XIV mini)  4A – 3B

(28) Gr. G  przegrany meczu 19 – przegrany meczu 21

NIEDZIELA,  10.11.2013

9.00  (29) Gr. D    zwycięzca meczu 19 – zwycięzca meczu 20

(XV mini)   1A – 2B

(30)  Gr. E  

1B - zwycięzca meczu 21

10.00 (31) Gr. F

4A – przegrany meczu 20

(XVI mini)  2A – 1B

(32)

  4B – przegrany meczu 21

11.00   (33) Gr. D

 1A – zwycięzca meczu 20

(XVII mini)   mecz o miejsce 7 , przegrany meczu nr 13 i nr 14 

 (34)  mecz o 11. miejsce

12.00  (35) mecz o 9. miejsce

(XVIII mini) mecz o miejsce 5 zwycięzca meczu nr 13 i nr 14

(36)  mecz o 7. miejsce

13.00 (37) mecz o 5.  miejsce

(XIX mini)  mecz o miejsce 3 przegrany meczu nr 15 i nr 16

(38) mecz o 3. miejsce

14.00 (39) Finał młodzików

mecz o 1. miejsce

(XX mini) Finał  Turnieju Mini , mecz o 1. miejsce

 

14,45 -15.00 WRĘCZENIE PUCHARÓW, MEDALI, NAGRÓD

 

REGULAMIN Turnieju  27.Wola-Cup

Kategoria Młodzików (rocznik 1999)

 

Eliminacje w trzech grupach ( system ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów)

Zwycięzcy grup wchodzą automatycznie do półfinałów ( gr. D i gr. E). Drużyny, które zajmą miejsca czwarte w grupach, wchodzą do rozgrywek o miejsca 7-12 ( gr. F i gr. G). Drużyny, które zajmą miejsca 2 i 3 w grupach grają mecze barażowe wg następującego schematu:

2 miejsce z gr. A – 3 miejsce z gr.  B (mecz nr 19)

2 miejsce z gr. B – 3 miejsce z gr. C (mecz nr 20)

2 miejsce z gr.  C – 3 miejsce z gr.  A ( mecz nr 21)

Zwycięzcy meczów barażowych awansują do gier o miejsca 1 - 6, przegrani z meczów barażowych zagrają o miejsca 7-12.

Półfinały o miejsca 1-6 ( trzy drużyny grają w grupie mecze systemem ,, każdy z każdym”)

Grupa  D                                           Grupa E

1.  1A                                                  1.  1C

2.  zwycięzca meczu 19                      2.  1B

3.  zwycięzca meczu 20                      3.  zwycięzca meczu 21

                                        

Gry o miejsca 7 - 12  ( trzy drużyny grają mecze w grupie systemem ,, każdy z każdym”)

Grupa F                                                   Grupa G

1.  4A                                                   1.  4B

2.  4C                                                   2.  przegrany meczu 19

3.  przegrany meczu 20                       3.   przegrany meczu 21

 

Gry finałowe o końcowe  miejsca w turnieju: drużyny, które zajmą pierwsze miejsce w grupach półfinałowych D i E zagrają o miejsca 1-2 w turnieju, zespoły, które zajęły miejsca drugie w gr. D i gr. E grają o miejsca 3-4 itd. o poszczególne miejsca.

Dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach nagroda – statuetka siatkarza. Wszystkie drużyny otrzymują puchary, a zawodnicy trzech najlepszych zespołów medale.

 Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki. Prosimy o zmianę obuwia przed wejściem do hali.  Miejsce rozegrania   turnieju: hala sportowa Gimnazjum nr 48  ul. Deotymy 25/33 Warszawa. Uczestniczą młodzicy rocznik 1999. Wysokość siatki wynosi 235 cm.

Prosimy o przybycie wszystkich  drużyn na uroczyste rozpoczęcia turnieju w sobotę , dnia 9 listopada o godz. 10.00.

 

REGULAMIN Turnieju Minisiatkówki  (rocznik 2001)

Eliminacje w dwóch grupach systemem ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Grupa A                                           Grupa B

1. SP 11 Kędzierzyn Koźle             1. Tomart SOS ZSS Nysa

2. Berliner TSC                               2. Piast Krotoszyn

3. Hot Volley Wiedeń                     3. Slavia Svidnik

4. MOS I WOLA Warszawa          4. MOS II WOLA Warszawa

Drużyny, które zajmują w swojej grupie 1 i 2 miejsce zagrają o miejsca 1 – 4 w turnieju,  natomiast zespoły, które zajęły w grupie miejsca 3-4 grają o miejsca 5-8 w turnieju. Mecze półfinałowe rozgrywane są jako krzyże, według następującego schematu:

1A – 2B   (mecz nr 13)                                         3A – 4B   (mecz nr 15)

2A – 1B   (mecz nr 14)                                         4A – 3B   (mecz nr 16)

Gry finałowe o ostateczne miejsca w turnieju:

drużyny, które wygrają mecz nr 13 i nr 14 zagrają o miejsca 1-2 w turnieju, zespoły, które przegrają mecz nr 13 i nr 14 grają o miejsca 3-4 itd. o poszczególne miejsca.

Dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach nagroda – statuetka siatkarza. Wszystkie drużyny otrzymują puchary, a zawodnicy trzech najlepszych zespołów medale.

 Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki. Prosimy o zmianę obuwia przed wejściem do hali. Miejsce rozegrania turnieju: hala sportowa Gimnazjum nr 48  ul. Deotymy 25/33.

Prosimy o przybycie drużyn na uroczyste rozpoczęcia turnieju w sobotę godz. 10.00.

Zasady gry: 

§  Udział biorą zespoły 4 osobowe (+2 rezerw.) chłopców – rocznik 2001;

§  system każdy z każdym w grupach eliminacyjnych, do dwóch wygranych setów, sety grane do 25 punktów z przewagą dwóch punktów, tie-break do 15 punktów;   

§  możliwość dwóch zmian i zmian powrotnych w secie;                                           

§  boisko 7,0 m x 7,0 m wysokość siatki, 230 cm;          

§  piłka "5"

§  drużynie przysługują dwa czasy po 30 sek.;

§  obowiązuje rotacyjna kolejność wykonywania zagrywki;

§  atakować w pierwszej linii i zastawiać nie może zawodnik zagrywający, który jest także zawodnikiem obrony podczas zagrywek drużyny przeciwnej, aż do momentu rotacji;

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy