Aktualności

14.10.2013

Siatkarze MOS Wola liderem rozgrywek II ligi mężczyzn. Już w środę mecz naszego lidera na Rogalińskiej.

Drużyna młodzieżowców MOS Wola trenera Krzysztofa Wójcika odniosła w trzeciej kolejce II ligi zwycięstwo za trzy punkty i jest liderem rozgrywek z kompletem punktów! Już w środę o godz.19,00 super ciekawy mecz naszego lidera z SKS Hajnówka, trzecią drużyną w tabeli.Emocje zapewnione. Zapraszamy na Rogalińską.

  • Drużyna trenera Krzysztofa Wójcika liderem II ligi. Warto przyjść na Rogalińską.
    Drużyna trenera Krzysztofa Wójcika liderem II ligi. Warto przyjść na Rogalińską.

Nasz zespół w najbliższą środę o godz.19,00 w hali przy ul. Rogalińskiej zaprezentuje się warszawskiej publiczności po raz pierwszy w tym sezonie jako lider rozgrywek. W sezonie 2013/2014 siatkarze naszego klubu grają w rozgrywkach II ligi mężczyzn po raz siódmy.

Tradycyjnie już, tak jak w latach ubiegłych, na meczach naszej pierwszej drużyny klubowej wśród sympatyków MOS Wola losujemy pamiątki klubowe. Jest to niepowtarzalna okazja na zdobycie takiej pamiątki. Kupony, uprawniające do losowania upominków klubowych, mozna otrzymać od swojego trenera i po wypełnieniu, wrzucić do specjalnej urny.

Przyjdź w środę na 19,00 i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rozgrywkach II ligi oraz wygraj pamiątkę klubową. Przyjdź obejrzeć naszych zawodników w akcji i spędzić sobotnie popołudnie z siatkarską rodziną MOS Wola!

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać  ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuż przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Z przyjemnością prezentujemy aktualna tabelę rozgrywek:

miejsce drużyna mecze punkty sety małe pk

 

1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 9 9:2 263:235
2 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 3 8 9:4 292:255
3 SKS Hajnówka 3 7 8:3 243:190
4 UKS Centrum Augustów 3 6 7:3 231:219
5 MUKS Huragan Wołomin 3 5 6:5 235:217
6 KS AZS UWM II Olsztyn 3 5 6:6 239:255
7 GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 4 5:7 258:254
8 Czołg AZS UW Warszawa 3 1 3:9 242:267
9 KS Wicher Wilkasy 3 0 3:9 247:287
10 KS Zawkrze Mława 3 0 1:9 175:246
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy