Aktualności

13.10.2013

Trzecie miejsce młodzików MOS Wola na turnieju w Nakle nad Notecią

Drużyna młodzików MOS Wola (rocznik 1999) uczestniczyła w turnieju 8 drużyn w Nakle nad Notecią. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w turnieju.

  • Plakat turnieju młodzików
    Plakat turnieju młodzików

W dniach 10-11 X 2013 drużyna UMKS MOS Wola Warszawa w kategorii młodzika brała udział w Ogólnopolskim Turnieju piłki siatkowej o Puchar firmy Aman w Nakle nad Notecią.

Mecze były rozgrywano według formuły trzy sety, bez względu na wynik do 25 punktów. W pierwszym dniu turnieju były rozgrywane mecze fazy grupowej, które nasi młodzicy wygrali i zajęli pierwsze miejsce w grupie.

A oto wyniki:

MOS WOLA - NTS Trójka Nakło II  3:0

MOS WOLA - UKS Budowlanka Toruń 2:1

MOS WOLA - UKS w Jastarni 3:0

 

W meczu półfinałowym spotkaliśmy się z drużyną Jurand Malbork. Mecz stał na wysokim poziomie. Pierwszy set był pod naszą kontrolą, dzięki dobrej zagrywce. Jednak błędy własne w końcówkach dwóch następnych setów zaważyły na ostatecznym wyniku meczu. Szkoda, ponieważ przez większość spotkania prezentowaliśmy się lepiej i utrzymywaliśmy kilkupunktową przewagę.

MOS WOLA - Jurand Malbork 1:2 (19, -24,-23)

W meczu o 3 miejsce po raz drugi spotkaliśmy się z NTS Trójka Nakło II. Chłopcy kontrolowali spotkanie od początku meczu dzięki dobrej zagrywce.

MOS WOLA - NTS Trójka Nakło II 3:0 ( 17, 8, 23)

Trener Mateusz Jaworski tak skomentował udział w turnieju:

  " - Jestem zadowolony z postawy całego zespołu w czasie turnieju. Mamy elementy gry do poprawy i mam nadzieję, że na turnieju ligi młodzika, który odbędzie się w Wołominie już w najbliższy weekend,  będzie lepiej.

Cieszy mnie również to, że najlepszym rogrywającym turnieju został Jan Najmiec oraz to że Aleksander Jass rozegrał najrówniej turniej i że wraca do swej pełnej dyspozycji po długiej przerwie. Chciałbym również podziękować Arturowi Sierzchule za ciepłej przyjęcie naszej drużyny oraz za zoorganizownie dobrego turnieju na który mamy nadzieje przyjechać w przyszłym roku."

Skład MOS Wola:

Aleksander Jass (kapitan), Jan Najmiec, Borowski Paweł, Golis Mateusz, Szczęsny Błażej, Więckowski Patryk, Kacper Dyliński

 ( libero), Belkiewicz Patryk, Tumiłowicz Piotr, Tomaszewski Adrian, Ostrowski Mikołaj

Trenerzy: Mateusz Jaworski, Andrzej Doktorski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy