Juniorzy MOS Wola wygrali 3:0 z Huraganem Wołomin

Drużyna juniorów trenera Krzysztofa Felczaka zwyciężyła 3:0 Huragan Wołomin w I lidze Mazowsza.

W hali przy Rogalińskiej pierwszy zespół juniorów MOS Wola zdecydowanie wygrał z drużyną Wołomina. Tylko w drugim secie, na skutek dużej ilości błędów własnych oraz mądrej gry siatkarzy z Wołomina, mecz był przez dłuższy czas wyrównany. W pierwszej i trzeciej partii przewaga gospodarzy była zdecydowana, szczególnie w elemencie ataku i bloku.

MOS Wola Warszawa - Huragan Wołomin 3:0 (25:16)(25:22)(25:16)

MOS Wola: Siuta, Prudzyński, Szaniawski, Kulik, Pawłowski, Malangiewicz, Mata (libero) oraz Kacperkiewicz, Łukaszewicz, Grzymała, Włostowski, Rudzki.

Na stronie MOS Wola na facebooku można obejrzeć fotogalerię (25 zdjęć) z meczu MOS Wola - Huragan Wołomin: