Aktualności

27.05.2013

"Gazeta Woli i Bemowa" o srebrnym sukcesie siatkarzy MOS Wola.

"Gazeta Woli i Bemowa" nr 10 z dnia 24 maja 2013 roku na pierwszej stronie zamieszcza zdjęcie i pisze o zdobyciu przez siatkarzy MOS Wola tytułu wicemistrzów Polski młodzików w artykule pt."28. medal siatkarzy z Woli".

  • "Gazeta Woli i Bemowa" o srebrnym sukcesie siatkarzy MOS Wola.
    "Gazeta Woli i Bemowa" o srebrnym sukcesie siatkarzy MOS Wola.

W "Gazecie Woli i Bemowa" w artykule pt. "28. medal siatkarzy z Woli" czytamy:

 

  "Siatkarki i siatkarze Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego na Woli już wielokrotnie udowadniali, że tworzą jeden z najlepszych ośrodków siatkarskich w Polsce.

  W zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Polski młodzików podopieczni trenera Konrada Copa zdobyli tytuł wicemistrzów Polski . Młodzi siatkarze MOS-u grali turniej finałowy w Zbąszynie i w Nowym Tomyślu. Szli jak burza, pokonali czterech kolejnych rywali 2:0. W finale spotkali się z Resovią Rzeszów. Rozegrali wspaniały mecz, na bardzo wysokim poziomie, dramatyczny i wyrównany. Przegrali go minimalnie 1:2 (25:21)(23:25)(14:16).

   Dwaj siatkarze MOS-u Wola znaleźli się także wśród nagrodzonych indywidualnie najlepszych zawodników Mistrzostw Polski. Kapitan MOS Wola Daniel Grzymała odebrał nagrodę dla najlepszego przyjmującego zagrywkę, a liczący 204 cm wzrostu Konrad Bączek został uznany za najlepiej blokującego mistrzostw.

   Tytuł wicemistrza Polski 2013 roku wywalczył zespół w składzie: Konrad Bączek, Paweł Borowski, Daniel Grzymała (kapitan), Aleksander Jass, Adrian Kacperkiewicz, Bartosz Kreft, Maciej Kuć, Maciej Kusiński, Mateusz Laskowski, Rafał Prokopczuk, Mateusz Rećko, Kamil Rusak, Adam Sieczka-Jankowski, Wiktor Siewierski, Maksymilian Warzywoda, Kacper Żabicki. Pierwszym trenerem zespołu jest Konrad Cop.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów."

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy