Aktualności

15.02.2005

Kadetki MOS Wola wygrały z Siedlcami 3:1

Kadetki MOS Wola wyeliminowały drużynę Ósemka Siedlce z rozgrywki finałowej o mistrzostwo Mazowsza. Młodzicy MOS Wola pokonali przed wyjazdem na obóz Wilgę Garwolin 2:1.

  • Drużyna kadetek MOS Wola z trenerem Arturem Wójcikiem
    Drużyna kadetek MOS Wola z trenerem Arturem Wójcikiem
  • MOS WOLA - Ósemka Siedlce 3:1 w hali na Rogalińskiej
    MOS WOLA - Ósemka Siedlce 3:1 w hali na Rogalińskiej
  • MOS Wola - Siedlce
    MOS Wola - Siedlce
Drużyna kadetek MOS Wola , trenera Artura Wójcika,  pokonała Ósemkę Siedlce 3:1 w meczu półfinałowym Mistrzostw Mazowsza.

MOS WOLA - Ósemka Siedlce 3 : 1 (25:17)(25:19)(22:25)(25:19)

Był to ważny mecz dla układu turnieju barażowego o medale Mistrzostw Mazowsza kadetek. Nasze dziewczęta przegrały w Siedlcach 1:3 i musiały wyżej pokonać rywalki, by je wyeliminować z turnieju finałowego. Miało sie zadecydowac czy turniej finałowy zagrają trzy , czy cztery drużyny.
Mecz stał na przeciętnym poziomie, a ranga spotkania trochę deprymująco wpłynęła na grę dziewcząt z obydwu dryżyn.  Po trzech setach na Rogalińskiej było 2:1 dla MOS-u i jak wynikało z wyliczeń, nawet minimalne zwycięstwo MOS-u w secie czwartym eliminowało Siedlce jednym małym punktem. Dziewczęta MOS Wola , trenera Artura Wójcika nie pozostawiły jednak cienia wątpliwości  kto dziś jest lepszy i prowadząc przez cały czas wygrały seta 25:19.

W turnieju finałowym , który odbędzie się w MOS WOLA na Rogalińskiej, w tym tygodniu - od piątku do niedzieli - zagrają : MOS Wola, Sparta Warszawa i Volley Wołomin. Wszystkie trzy drużyny mają po jednej zawodniczce w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu i będą grały wzmocnione tymi dziewczętami.
MOS Wola liczy na Izę Kożon, reprezentantkę Polski kadetek.

MŁODZICY
Z pewnym opóźnieniem podajemy, iż drużyna młodzików MOS Wola trenera Piotra Tabora, tuż przed wyjazdem na obóz do Jastrzębia, pokonała w rozgrywkach finałowych Mazowsza zespół Wilgi Garwolin 2:1 (25:23)(26:28)(15:10).
Mecz był wyrównany , emocjonujący, ale nie stał na zbyt wysokim poziomie. Cieszy zwycięstwo, ale szkoda traconych setów na własnej hali. Młodzików MOS-u też zmogły choroby i kontuzje , skład był więc trochę okrojony.
Podajemy aktualna tabelę rozgrywek finałowych młodzików:
miejsce drużyna mecze punkty sety
1 KS Metro Warszawa 5 10 10:0
2 UMKS MOS Wola Warszawa 3 5 5:4
3 GKS Wilga Garwolin 4 5 3:6
4 RTS Jadar Radom 4 5 3:6
5 GKS Boruta Kuczbork 3 4 3:5
6 MKS MDK Warszawa 3 4 2:5
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy